CRP vyšetření – Morava

CRP vyšetření je laboratorní test, který se používá k diagnostice zánětlivých procesů v těle. CRP je zkratka pro C-reaktivní protein, který je produkován játry v reakci na zánět.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1MUDr. Zdeněk Vymětal - praktický lékař pro dospělé

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Nemocniční 5, Uničov Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Uničov. Léčebně preventívní péče v oboru všeobecného praktického lékařství se všemi pojišťovnami nasmlouvány výkony nad rámec základních výkonů. Naše ordinace disponuje těmito přístroji- Počítačové EKG - stanovení poruch srdečního rytmu,poruchy prokrvení…

2MUDr. Dagmar Půčková - praktický lékař pro děti a dorost

Školská 13/309, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost. Nové pacienty přijímáme bez omezení. U zdravotnického zařízení je parkoviště pro osobní automobily a ZZ je i snadno dostupné veřejnou dopravou. Provádíme i nadstandardní očkování. Vyšetřování CRP, analýza moči, vyšetření glykémie přístrojem GLUKOLAB.…

3MUDr. Zdeňka Kytýrová

Velkopavlovická…, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. Nadstandardní očkování. Návštěvní služba novorozenců. Vyšetření přístrojem CRP a STREP A. Mimo ordinační hodiny je možné se na návštěvě domluvit přímo s lékařem. Pondělí 16:30-18:00, úterý 10:00-12:00, středa 9:00-11:00 a čtvrtek 9:30-11:30 je pro…

4MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 333, Žabčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.- Poskytujeme komplexní zdravotní péči pro dospělé od 16 -19 let. Provádíme všechny prohlídky, i do zaměstnání, vyšetření krve, tlaku, EKG, očkování a další. Pacienti se mohou předem telefonicky objednat na konkrétní hodinu. Těhotné, matky s malými dětmi a závažné…

5MUDr. Milada Dostálová - Lékař pro děti a dorost

4.6
★★★★★
★★★★★
(41)
U pošty 402/14, Brno-Starý Lískovec
Dnes už má zavřeno

Stále hledáte pediatra pro své dítě? Chcete, aby bylo Vaše dítě vždy a správně ošetřeno? Pak navštivte ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost v Brně Starém Lískovci. Poskytujeme kompletní zdravotní péči dětem od jejich narození, až po dosažení věku 19 let.

6MUDr. Dagmar Rusková - praktická lékařka

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Špitálka 253/6, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší ordinaci poskytujeme standardní léčebně-preventivní péči. Nabízíme léčbu akutních a chronických onemocnění a pravidelné preventivní prohlídky pro dospělé. Ke standardním službám pacientům patří pravidelné očkování, očkování do zahraničí, uznávání pracovní neschopnosti. Zajišťujeme odborná…

7MUDr. Ludmila Vomelová, praktický lékař pro děti a dorost

3.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytuji komplexní léčebně-preventivní péči. Provádím preventivní prohlídky, léčbu onemocnění, odběry biologického materiálu a aplikaci očkovacích látek. Zajistím vystavení zdravotních povolení a potvrzení nebo předoperační vyšetření.

8MUDr. Zuzana Perutková

Provozujeme ordinaci a to praktického lékaře pro děti i také dorost. Poskytujeme veškerou léčebnou a preventivní péči.

9MUDr. Libuše Příborská

náměstí Karla IV.…, Brno-Líšeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Privátní lékař. Praktický lékař. Provádíme vyšetření - EKG, CRP, Quick, ABI, Spirometr, 24 hodinový Holter, Oxymetr, měření vnitřního tuku. Možnost objednání na dvě hodiny denně. V pátek pouze na objednání.

10ARNIKA-ordinace pro děti a dorost, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Myslbekova 1431/29, Brno-Židenice Bezdlužná

MUDr. Denisa Mendelová-Provozujeme ordinaci a poskytujeme služby praktického lékaře pro děti a dorost. Naše středisko Arnika nabízí možnost absolvovat sportovní prohlídku včetně EKG vyšetření.Možnost objednávání pacientů v rámci objednávacího systému. Tato změna by měla přinést zkrácení čekací doby…


Firmy v dalších lokalitách


CRP vyšetření v lokalitě Morava – detailní popis

Vyšetření CRP se provádí z krve pacienta a může být užitečné při diagnostice různých onemocnění, jako jsou infekce, revmatoidní artritida, lupus, Crohnova choroba a mnoho dalších.

CRP vyšetření se provádí v laboratoři a výsledky jsou obvykle k dispozici během několika hodin. Výsledky se vyhodnocují na základě množství CRP v krvi pacienta. Normální hladina CRP v krvi je obvykle méně než 10 mg/l. Pokud je hladina CRP v krvi vyšší než normální, může to naznačovat zánětlivý proces v těle.

CRP vyšetření se často používá k diagnostice infekčních onemocnění, jako jsou pneumonie, meningitida, sepse a další. Vyšetření může také pomoci při diagnostice revmatoidní artritidy, lupusu a dalších autoimunitních onemocnění. CRP vyšetření se také používá k monitorování průběhu léčby a účinnosti léčby.

v oblasti Morava se CRP vyšetření provádí v místní nemocnici, která má moderní laboratoř vybavenou nejnovější technologií. Pacienti mohou být odesláni na CRP vyšetření svým lékařem nebo mohou přijít na vyšetření sami na základě svých příznaků. Výsledky CRP vyšetření jsou poskytovány pacientům a jejich lékařům v co nejkratším možném čase.

Výhody CRP vyšetření:

- Pomáhá diagnostikovat zánětlivé procesy v těle
- Pomáhá diagnostikovat infekční onemocnění
- Pomáhá diagnostikovat autoimunitní onemocnění
- Pomáhá monitorovat průběh léčby a účinnost léčby

Nevýhody CRP vyšetření:

- Vyšetření může být nákladné
- Vyšetření může být nepřesné v případě, že pacient užívá některé léky
- Vyšetření může být nepřesné v případě, že pacient má jiné zdravotní problémy, které ovlivňují hladinu CRP v krvi

Celkově lze říci, že CRP vyšetření je užitečný nástroj při diagnostice zánětlivých procesů v těle a může pomoci lékařům při stanovení správné diagnózy a léčby. v oblasti Morava je CRP vyšetření k dispozici v místní nemocnici a pacienti se mohou spolehnout na moderní laboratoř a rychlé výsledky.