Všeobecný lékař – Morava

VšeOblastný lékař je lékař, který se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu běžných zdravotních problémů. Tito lékaři jsou obvykle prvním kontaktem pacienta s lékařským systémem a poskytují základní péči pro pacienty všech věkových kategorií.

1–10 firem z 493 nalezených Filtry

1MUDr. Zdeněk Vymětal - praktický lékař pro dospělé

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Nemocniční 5, Uničov Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Uničov. Léčebně preventívní péče v oboru všeobecného praktického lékařství se všemi pojišťovnami nasmlouvány výkony nad rámec základních výkonů. Naše ordinace disponuje těmito přístroji- Počítačové EKG - stanovení poruch srdečního rytmu,poruchy prokrvení…

2MUDr. Iveta Marková

2.6
★★★★★
★★★★★
(27)
Halasovo náměstí…, Brno-Lesná
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsem praktický lékař pro dospělé a provozuji všeobecné praktické lékařství. pacientům garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času. Do ordinace lze přijít i bez objednání, ale pro Vaše pohodlí a úsporu času Vám nabízíme možnost se telefonicky objednat.

3Laštůvková Iva, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 1275, Kuřim
Otevřeno od 7:30

Zajišťuji odborně diagnostickou, léčebnou, preventivní a závodní péči v rozsahu odbornosti všeobecného praktického lékaře.

4MUDr. Bronislava Karasová

Křižíkova 188/68, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Praktická lékařka MUDr. Bronislava Karasová s ordinací v Králově poli, na Křižíkově ulici. Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízíme kompletní, všeobecná, předoperačních i preventivní vyšetření, vstupní prohlídky do zaměstnání a další léčebnou péči. Ordinační hodiny každý všední…

5MUDr. Hana Kriftová, praktický lékař pro dospělé

Provozujeme ambulanci praktického lékaře pro dospělé v regionu Brno Žabovřesky. Naším cílem je vaše spokojenost.

6Hutař Ivan, MUDr.

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízím kompletní, všeobecná, předoperační i preventivní vyšetření, vstupní prohlídky do zaměstnání a závodně preventivní péči. Zajišťuji očkování i vystavení nejrůznějších zdravotních povolení a potvrzení. Návštěvy od 13-15h pondělí - pátek.

7MUDr. Jana Vildová

Praktická lékařka MUDr. Jana Vildová s ordinací v Králově poli. Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízím kompletní, všeobecná, předoperačních i preventivní vyšetření, vstupní prohlídky do zaměstnání a závodně preventivní péči. Zajišťuji očkování i vystavení nejrůznějších…

8Josef Laub MUDr. -LAUBMEDICO S.R.O.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mendlovo náměstí…, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní péči u nás zaregistrovaných pacientů v rámci oboru všeobecné praktické lékařství. Máme provoz ordinace a to praktického lékaře.

9MUDr. Jiří Severin

Poskytujeme komplexní zdravotní péči v oboru všeobecného praktického lékařství pro dospělé. Provozujeme ordinaci praktického lékaře, nabízíme zdravotní vyšetření, očkování, odběr krve a vystavení zdravotních povolení.

10MUDr. Ivana Kolínková

Na kovárně 702/5, Brno-Soběšice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytuji standardní zdravotní péči dospělým a dětem od 15 let. Zabývám se obvyklou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí, zajišťuji návštěvní službu v domácnostech pacientů. Pracuji jako externí spolupracovník LF MU při výuce studentů a v přípravě lékařů v předatestačním vzdělávání v…


Firmy v dalších lokalitách


Všeobecný lékař v lokalitě Morava – detailní popis

všeobecní lékaři mají vysokou úroveň znalostí v oblasti medicíny a jsou schopni diagnostikovat a léčit mnoho běžných onemocnění, jako jsou chřipka, nachlazení, bolesti hlavy, alergie, astma, diabetes a hypertenze. Pokud je to nutné, mohou také pacienty odeslat k specialistům pro další vyšetření a léčbu.

všeobecní lékaři jsou také zodpovědní za sledování zdravotního stavu svých pacientů a provádění preventivních opatření, jako jsou očkování, pravidelné kontroly a testy. Díky tomu mohou včas odhalit případné zdravotní problémy a zabránit jejich zhoršení.

v oblasti Morava jsou k dispozici všeobecní lékaři, kteří poskytují kvalitní zdravotní péči pro místní obyvatele. Tyto lékaře lze najít v místních zdravotnických zařízeních, jako jsou polikliniky a ordinace.

všeobecní lékaři v oblasti Morava nabízejí následující služby:

1. Diagnostika a léčba běžných zdravotních problémů
2. Preventivní péče, jako jsou očkování a pravidelné kontroly
3. Sledování zdravotního stavu pacientů
4. Odesílání pacientů k specialistům, pokud je to nutné
5. Poradenství ohledně zdravého životního stylu a prevence nemocí

všeobecní lékaři v oblasti Morava jsou k dispozici pro pacienty všech věkových kategorií a jsou schopni poskytnout kvalitní zdravotní péči pro celou rodinu. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, můžete se obrátit na všeOblastného lékaře v oblasti Morava a získat potřebnou pomoc.