Lékařské prohlídky pro řidiče – Morava

Lékařské prohlídky pro řidiče jsou povinné pro všechny, kteří chtějí řídit motorové vozidlo. Tyto prohlídky jsou důležité pro zajištění bezpečnosti na silnicích a prevenci nehod.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1STORK MEDICAL s.r.o.1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Masarykova 544, Rajhrad Bezdlužná

STORK MEDICAL s.r.o. Nestátní zdravotnické zařízení bylo registrováno v roce 1997. Od svého vzniku pomáhá klientům různé velikosti a zaměření při řešení jejich povinností v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V průběhu již více než desetiletého působení bylo poskytování lékařské péče…

2MUDr. Hana Kriftová, praktický lékař pro dospělé

Provozujeme ambulanci praktického lékaře pro dospělé v regionu Brno Žabovřesky. Naším cílem je vaše spokojenost.

3MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 333, Žabčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.- Poskytujeme komplexní zdravotní péči pro dospělé od 16 -19 let. Provádíme všechny prohlídky, i do zaměstnání, vyšetření krve, tlaku, EKG, očkování a další. Pacienti se mohou předem telefonicky objednat na konkrétní hodinu. Těhotné, matky s malými dětmi a závažné…

4MUDr. Dagmar Rusková - praktická lékařka

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Špitálka 253/6, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší ordinaci poskytujeme standardní léčebně-preventivní péči. Nabízíme léčbu akutních a chronických onemocnění a pravidelné preventivní prohlídky pro dospělé. Ke standardním službám pacientům patří pravidelné očkování, očkování do zahraničí, uznávání pracovní neschopnosti. Zajišťujeme odborná…

5MUDr. Olga Míčková - praktický lékař pro děti a dorost

nám. B. Martinů…, Hodonín
Dnes už má zavřeno

MUDr. Olga Míčková - praktický lékař pro děti a dorost.Poskytuje diagnostickou, léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost do 19ti let, odběry biologického materiálu a aplikaci standartních i nadstandartních očkovacích látek.Kromě standartního vybavení máme v ordinaci k dispozici i přístoj na…

6Althos s.r.o.

Provoz a služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytuje léčbu akutních a chronických onemocnění, preventivní zdravotní prohlídky a zdravotní péči.

7MUDr. Alena Krejzlová

Rooseveltova 998/19, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz a služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytuje léčbu akutních a chronických onemocnění, preventivní zdravotní prohlídky a zdravotní péči.

8MUDr. Jiřina Hesová Němečková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Riegrova 1199/42, Znojmo
Dnes už má zavřeno

Naše ordinace praktického lékaře MUDr. Jiřina Hesová Němečková pro dospělé nabízí zdravotní péči pro dospělé od 19ti let, s možností objednání v rámci ordinačních hodin. Postaráme se o Vás v akutních případech i v rámci preventivní péče. Samozřejmostí je bezbarierový přístup.

9Nečasová Eva, MUDr.1 pobočka

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Dále poskytujeme preventivní a léčebnou péči o děti a dorost od narození do 19 let věku dítěte. Mimo jiné zajišťujeme také vyšetření pro řidičský a svářečský průkaz, zbrojní pas, zdravotní a potravinářské průkazy a lékařské zprávy pro…

10Mudr.NADYMÁČKOVÁ Ludmila - Praktický lékař pro dospělé

Petrské nám. 2161/5, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.


Firmy v dalších lokalitách


Lékařské prohlídky pro řidiče v lokalitě Morava – detailní popis

V následujícím textu se dozvíte více o tom, co lékařská prohlídka zahrnuje a jaké jsou požadavky pro řidiče v oblasti Morava.

1. Požadavky pro řidiče v oblasti Morava
Každý řidič v oblasti Morava musí absolvovat lékařskou prohlídku, aby mohl získat řidičský průkaz. Tato prohlídka musí být provedena každých 10 let pro řidiče do 65 let věku a každé 5 let pro řidiče nad 65 let věku. Pokud řidič trpí nějakým zdravotním problémem, může být vyžadována častější prohlídka.

2. Co lékařská prohlídka zahrnuje
Lékařská prohlídka pro řidiče zahrnuje několik testů a vyšetření, které mají za úkol zjistit, zda je řidič schopen bezpečně řídit motorové vozidlo. Mezi tyto testy patří například test zraku, test sluchu, test reflexů a test krevního tlaku. Lékař také posoudí celkové zdravotní stav řidiče a zkontroluje, zda trpí nějakým onemocněním, které by mohlo ovlivnit jeho schopnost řídit.

3. Jak probíhá lékařská prohlídka
Lékařská prohlídka pro řidiče trvá obvykle asi 30 minut a probíhá v ordinaci lékaře. Řidič musí přinést s sebou platný občanský průkaz a řidičský průkaz. Lékař provede potřebné testy a vyšetření a následně vydá potvrzení o zdravotní způsobilosti k řízení motorového vozidla. Pokud lékař zjistí nějaký zdravotní problém, může řidiči doporučit další vyšetření nebo omezit jeho schopnost řídit.

4. Důležitost lékařské prohlídky
Lékařská prohlídka pro řidiče je důležitá pro zajištění bezpečnosti na silnicích. Řidiči, kteří trpí nějakým zdravotním problémem, mohou být nebezpeční pro sebe i pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto je důležité, aby každý řidič pravidelně absolvovával lékařskou prohlídku a zkontroloval svůj zdravotní stav.

v oblasti Morava jsou lékařské prohlídky pro řidiče povinné a každý řidič musí splnit požadavky stanovené zákonem. Tyto prohlídky jsou důležité pro zajištění bezpečnosti na silnicích a prevenci nehod. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně lékařské prohlídky pro řidiče, obraťte se na svého lékaře nebo na místní úřad.