Vydědění, ustanovení správců dědictví – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1JUDr. Josef Kawulok – notář

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Milíčova 1670/12, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme notářské služby - zakládání společností, komplexní zajištění fúze právnických osob, sepisování smluv o převodu nemovitostí, úschovy peněz a listin, vykonatelnost závazků, manželské smlouvy, závěti a vydědění, ověřování. Služby Czech Pointu.

2Váňová & Komárová advokátní kancelář Prostějov

Šlikova 874/20, Prostějov
Otevřeno do 17:30

Našim klientům zajistíme komplexní právní servis s lidským a maximálně flexibilním přístupem. Naším cílem je poskytovat špičkové a hlavně efektivní právní služby za příznivých cenových podmínek. Snažíme se o dosažení maximální spokojenosti našich klientů, proto spolupracujeme s odborníky z…

3JUDr. Bischofová Irena - notářka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Riegrova 394/17, Olomouc
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provozuji notářskou kancelář. Poskytuji i služby Czech pointu. Sepisuji závěti, majetkové smlouvy manželů a snoubenců. Převádím i nemovitosti. Zakládám i likviduji obchodní společnosti a družstva.

4Mgr. Geroldová Zuzana1 pobočka

Dr. Skaláka 1454/3, Přerov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Nabízím služby notářské kanceláře - smlouvy, převody, zástavy, ověřování, dokumentace a podklady. Notář je ve funkci soudního komisaře pověřen soudem k vyřízení dědictví.

5JUDr. Hana Orletová

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
tř. Svobody 645/2, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytování notářských a právních služeb.

6Mátlová Hana - notářství Šumperk1 pobočka

Hlavní třída 12/5, Šumperk
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Notářka Mgr. Hana Mátlová poskytuje komplexní notářské služby v oblasti obchodního práva, převodu majetku, zakládání firem, úpravy majetkových práv manželů, ochrany majetkových práv, soupisu závětí a projednávání dědictví, ověřování listin, úschovy peněz a listin, výpisy z katastru nemovitostí,…

7Mgr. Pavlína Zugárková-notářka

Jungmannova 24/32 , Kyjov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Mgr. Pavlína Zugárková-nabízíme služby: Převody nemovitostí, Notářské úschovy, Obchodní společnosti, Družstva a společenství vlastníků jednotek, Notářský zápis jako podklad pro exekuci, Závěti, vydědění a ustanovení správců dědictví, Majetkové smlouvy manželů a snoubenců, Zástavní smlouvy a…

8Mgr. Kateřina Zlámalová

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Soudní 1293, Kroměříž Bezdlužná

Veškeré notářské služby, a to jak v řízení o dědictví, tak sepisování notářských zápisů a dalších notářských listin zejména z oblasti občanského a obchodního práva, převody nemovitostí, ověřování i osvědčování, závěti, vydědění i ustanovení správce dědictví.

9JUDr. Radomír Pavelka

Potoky 5145, Zlín Bezdlužná

Notářské služby: převody nemovitostí, úschovy peněz a listin, notářský zápis jako podklad pro exekuci, pořízení pro případ smrti (závěť, vydědění), manželské a zástavní smlouvy, ověřování dokumentů, obchodní korporace (založení společnosti, valné hromady). Poskytování služeb Czech POINTu.


Firmy v dalších lokalitách


Vydědění, ustanovení správců dědictví v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vydědění, ustanovení správců dědictví najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.