Thajská masáž – Morava

Thajská masáž je oblíbenou relaxační technikou, která se stává stále populárnější i v oblasti Morava. Tato masážní technika pochází z Thajska a využívá se k uvolnění napětí v těle a k obnovení rovnováhy mezi tělem a myslí.

1–10 firem z 88 nalezených Filtry

1IKEPO s.r.o. - relaxační masáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Botanická 51/53a, Brno-Ponava Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.

2FITNESS MUAY - THAI s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(50)
Dornych 102, Brno – Komárov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme individuální i skupinové sportovní kurzy a tréninky, tae-bo, aerobicu či thajského boxu. Dále provádíme masáže a provozujeme solárium či posilovnu. Poskytujeme služby poradce pro fitness a výživu. Organizujeme zápasy či turnaje.

3Sen Sawan s.r.o.- thajské masáže

4.8
★★★★★
★★★★★
(78)
Vídeňská 277/68, Brno Bezdlužná

Nabízíme thajské masáže pro klienty všech věkových kategorií. Thajská masáž zahrnuje kombinaci jógy, akupresury i práci na energ. drahách. Vhodná je při bolesti zad, hlavy, vyčerpání atd. Thajská masáž jako jediná nemá krátkodobý účinek, ale dlouhodobý pozitivní vliv na zdraví člověka a pocit úlevy.

4SABAI Thajské masáže - Pekařská2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(176)
Pekařská 7, Brno-Staré Brno Bezdlužná

V naší nabídce lze nalézt vedle typické thajské masáže i aromatickou masáž celého těla, reflexní masáž chodidel nebo masáž zaměřenou na odstranění celulitidy.

5Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
ZŠ Chalabalova 2a, Brno Bezdlužná

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

6Césarová Anna - Studio Anička

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Sadová 2526, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

7Balnearia s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
V Zahradách 102, Uherské Hradiště…
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum s nabídkou hydroterapie, masáží, thajských masáží či zábalů, pedikúry a manikúry. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

8Ludmila Kristýna Křenková - Studio Světla Kris

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kotěrova 880, Zlín Bezdlužná

Reflexní terapii a masáže: sportovní, rekondiční, medová detoxikační, baňkování, lávovými kameny, thajská nohou, olejovo solná, anticelulitidová, masáž obličeje. Dále provádím rekvenční terapie plazmovým generátorem, Metamorfní techniku.

9Sabai Body

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské nám. 965…, Znojmo
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Odpočiňte si od všedních starostí a stresů a dopřejte svému tělu a smyslům vůni aroma olejů a profesionální péči thajských terapeutek, proškolených ve specializovaných školách v Thajsku. V našem relaxačním salonu nabízíme široký výběr masáží, od tradiční thajské až po aroma či reflexní masáž.…

10M&M servisní s.r.o.- Luxury Spa Ostrava1 pobočka

Nádražní 535/15, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost nabízí relax a wellness s využitím výřivky, poskytuje masáže různých druhů.Tradiční hawajské masáže, thajské masáže, sportovní zdravotní masáže, aroma masáže a mnohem více v příjemném prostředí.


Firmy v dalších lokalitách


Thajská masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Thajská masáž se provádí pomocí různých technik, které zahrnují tlak, protahování a masážní pohyby. Masér používá své ruce, lokty, kolena a nohy k tomu, aby uvolnil napětí v těle a zlepšil krevní oběh. Tato masáž je ideální pro ty, kteří trpí bolestmi zad, krční páteře, ramen a dalšími problémy s pohybovým aparátem.

V oblasti Morava je možné najít mnoho salonů, které nabízejí thajskou masáž. Tyto salony mají k dispozici kvalifikované maséry, kteří mají zkušenosti s touto technikou a jsou schopni poskytnout klientům účinnou a příjemnou masáž.

Pokud hledáte způsob, jak se zbavit stresu a napětí, thajská masáž je skvělou volbou. V oblasti Morava najdete mnoho salonů, které nabízejí tuto relaxační techniku, a můžete si být jisti, že získáte kvalitní a účinnou masáž. Navštivte jeden z těchto salonů a užijte si příjemnou a uvolňující masáž, která vám pomůže zlepšit vaše zdraví a pohodu.