Thajská masáž – Morava

1–10 firem z 99 nalezených Filtry

1IKEPO s.r.o. - relaxační masáže

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.

2FITNESS MUAY - THAI s.r.o.

Dornych 102, Brno – Komárov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme individuální i skupinové sportovní kurzy a tréninky, tae-bo, aerobicu či thajského boxu. Dále provádíme masáže a provozujeme solárium či posilovnu. Poskytujeme služby poradce pro fitness a výživu. Organizujeme zápasy či turnaje.

3Sen Sawan s.r.o.- thajské masáže

4.9
★★★★★
★★★★★
(209)
Vídeňská 277/68, Brno Bezdlužná

Nabízíme thajské masáže pro klienty všech věkových kategorií. Thajská masáž zahrnuje kombinaci jógy, akupresury i práci na energ. drahách. Vhodná je při bolesti zad, hlavy, vyčerpání atd. Thajská masáž jako jediná nemá krátkodobý účinek, ale dlouhodobý pozitivní vliv na zdraví člověka a pocit úlevy.

4SABAI Thajské masáže - Pekařská2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(126)
Pekařská 7, Brno-Staré Brno Bezdlužná

V naší nabídce lze nalézt vedle typické thajské masáže i aromatickou masáž celého těla, reflexní masáž chodidel nebo masáž zaměřenou na odstranění celulitidy.

5Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

6Césarová Anna - Studio Anička

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sadová 2526, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

7Balnearia s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(49)
V Zahradách 102, Uherské Hradiště…
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum s nabídkou hydroterapie, masáží, thajských masáží či zábalů, pedikúry a manikúry. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

8Ludmila Kristýna Křenková - Studio Světla Kris

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Kotěrova 880, Zlín Bezdlužná

Reflexní terapii a masáže: sportovní, rekondiční, medová detoxikační, baňkování, lávovými kameny, thajská nohou, olejovo solná, anticelulitidová, masáž obličeje. Dále provádím rekvenční terapie plazmovým generátorem, Metamorfní techniku.

9SAXO relax s.r.o. - THAJSKÉ MASÁŽE BRNO1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(35)
Smetanova 30, Brno

Nabídka thajských masáží. Kosmetické ošetření pleti. Prodej čokoládových pralinek a čokolády.

10Dvořáková Ludmila - STUDIO ZDRAVÍ LADA

Jateční 99/13, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Studio nabízí služby týkající se zlepšení zdravotního stavu i vzhledu, a to programy pro odstranění celulitidy, tvarování postavy či celkovou regeneraci. Poskytuje poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Thajská masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Thajská masáž najdete 99 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 89 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 30 firem v regionu Morava.