Tantrické masáže – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1AMASCO, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Erbenova 312/1, Brno

Provozujeme masážní salon s mnoha druhy masáží i s využitím whirpoolu. Především tantra masáže jak pro muže tak pro ženy.

2Masážní studio Shiva

Zapomeňte na čas a nechte se hýčkat při relaxační, tantrické masáži, při které prožijete jedinečný pocit dokonalého uvolnění, dlouhého vzrušení a to vše za svitu svíček, příjemné, tlumené hudbě, vůni levandulového oleje a v příjemném a čistém prostředí našeho masážního salonu.

3MOHENDŽÁRO - MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lažánky 133, Lažánky Bezdlužná

Tantrická jóga pro ženy, akreditováno Mšmt. Tajemné, omlazující a zkrášlující cvičení ze starodávné indické tradice. Tantrické hnutí Mohendžodáro. Zakladatelka lékařka Monika Sičová a lektor Igor Samotný vycházeli při tvorbě koncepce ze starodávné indické tradice, ze středoevropské reality a…

4Zdenka Holbová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Gahurova 5265, Zlín

Klasické, lymfatické, relaxační, čokoládové, tantrické, kokosové a medové masáže včetně lávových kamenů, reflexní masáže nohou a rukou, aroma masáže a zábalů. Nabízím taping a přístrojovou pedikúru s lakováním.

5Žaneta Machalová - Tantra masáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hybešova 29, Staré Brno

Salon tatrických masáží.

6Kmošťák David

Masážemi se zabývám 8 let a jsem schopen nastavit masáž pro každého jednotlivce originálně. Samozřejmě podle procedury kterou si vyberete. V možnostech jsou masáže sportovní, relaxační, klasické, energetické, smyslné(intuitivní). Dále nabízím možnost pronájmu wellness.


Firmy v dalších lokalitách


Tantrické masáže v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Tantrické masáže najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.