Tantrické masáže – Morava

Tantrické masáže jsou v oblasti Morava stále více oblíbené. Tyto masáže mají kořeny v indické kultuře a jsou zaměřeny na harmonizaci těla, mysli a duše.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Masážní studio Shiva

Zapomeňte na čas a nechte se hýčkat při relaxační, tantrické masáži, při které prožijete jedinečný pocit dokonalého uvolnění, dlouhého vzrušení a to vše za svitu svíček, příjemné, tlumené hudbě, vůni levandulového oleje a v příjemném a čistém prostředí našeho masážního salonu.

2MOHENDŽÁRO - MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný2 pobočky

Tantrická jóga pro ženy, akreditováno Mšmt. Tajemné, omlazující a zkrášlující cvičení ze starodávné indické tradice. Tantrické hnutí Mohendžodáro. Zakladatelka lékařka Monika Sičová a lektor Igor Samotný vycházeli při tvorbě koncepce ze starodávné indické tradice, ze středoevropské reality a…

3Zdenka Holbová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Gahurova 5265, Zlín

Klasické, lymfatické, relaxační, čokoládové, tantrické, kokosové a medové masáže včetně lávových kamenů, reflexní masáže nohou a rukou, aroma masáže a zábalů. Nabízím taping a přístrojovou pedikúru s lakováním.

4Žaneta Machalová- Tantra masáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hybešova 271/29, Brno - Staré Brno

Salon tatrických masáží.

5Kmošťák David

Masážemi se zabývám 8 let a jsem schopen nastavit masáž pro každého jednotlivce originálně. Samozřejmě podle procedury kterou si vyberete. V možnostech jsou masáže sportovní, relaxační, klasické, energetické, smyslné(intuitivní). Dále nabízím možnost pronájmu wellness.


Firmy v dalších lokalitách


Tantrické masáže v lokalitě Morava – detailní popis

Masáže jsou prováděny profesionálními maséry, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti tantrických technik.

Tantrické masáže jsou velmi intimní a citlivé. Masér používá speciální techniky, které pomáhají uvolnit napětí v těle a zlepšit krevní oběh. Masáže jsou prováděny s použitím speciálních olejů a esenciálních olejů, které mají pozitivní vliv na tělo i mysl.

Masáže jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí prožít hlubší a intenzivnější zážitek. Tantrické masáže jsou ideální pro ty, kteří trpí stresem, úzkostí, depresemi nebo jinými psychickými problémy. Masáže pomáhají uvolnit napětí v těle a zlepšit náladu.

V oblasti Morava je mnoho masérů, kteří nabízejí tantrické masáže. Je důležité vybrat si maséra s dobrými referencemi a zkušenostmi. Masáže jsou prováděny v příjemném a uvolněném prostředí, které pomáhá uvolnit napětí v těle a zlepšit náladu.

Pokud hledáte způsob, jak se uvolnit a prožít hlubší zážitek, zkuste tantrické masáže v oblasti Morava. Tyto masáže jsou ideální pro všechny, kteří chtějí prožít hlubší a intenzivnější zážitek. Vyberte si profesionálního maséra s dobrými referencemi a zkušenostmi a užijte si uvolňující a příjemnou masáž.