Svařování slitiny hliníku – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1TigTech s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Podvihovská 380, Opava, Komárov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme průmyslové LED osvětlení a svařování hliníku i nerez oceli. Vyrábíme jednoúčelové stroje a zařízení na zakázku. Jsou vysoce spolehlivá a snadno se instalují. Vysoká garance návratnosti investic. Kontakt a bližší informace najdete na našich internetových stránkách.

2WELD MASTERS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánské náměstí…, Brno-Komárov Bezdlužná

Provádíme svařování hliníku a jeho slitin, svařování duralu, svařování litiny, svařování nerezi, svařování titanu, svařování ocelolitiny, navařování, navařování lopat, navařování hřídelí, práškování, pájení, svařování lisů, svařování bucharů, speciální svářecí práce, svařování bloků motorů,…

3Václav Hlaváč- svářečské a zámečnické práce

Naše firma se zabývá svařováním hliníku + slitin hliníku, litiny a dalších speciálních materiálů jako je nerez. Provádíme pevnostní sváry, protiotěrové navařování a opravy bloku motorů bez demontáže přímo na místě. Dále provádíme opravu a renovaci ozubených kol, hřídelí a lopat nakladačů. Můžeme…

4KAMAX - METAL, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Havlíčkova 3057, Kroměříž Bezdlužná

Výroba, velkoobchodní i maloobchodní prodej hutního materiálu, plotů, pletiv a příslušenství. Nabídka svářečských a zámečnických prací, sériová i kusová výroba. Zprostředkováváme výrobu a montáž plošin a zábradlí, dopravníků, kontejnerů, výměníků, bran. Výroba ocelových konstrukcí včetně montáže.

5Kovo Fůkal s.r.o.

Naše firma v roce 2011 svou dosavadní živnost reorganizovala na společnost s ručením omezeným a v nových prostorech s rozšířeným strojním zázemím jsme připraveni pracovat na komplexních projektech, ale i na drobných zámečnických pracích. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

6JanKovo & Alu s.r.o.

Javorník 211, Javorník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme CNC obrábění, frézování, povrchovou úpravu hliníku a svařování hliníkových konstrukcí. Nabízíme kusovou a sériovou výrobu z hliníku a jeho slitin a také z plastu.

7Chvála Zdeněk

Nabízíme svařování hliníku a jeho slitin, nerezi metodou WIG, opravy olejových van a těl převodovek bloků motorů.

8Ambros Josef - Svařování

Nabídka svařování hliníku a jeho slitin metodou TIG a MIG, svařování litiny, sběrného potrubí, pájení mosazí i stříbrem.

10Hynek Dobiáš

Svařování strojních součástí metodou MIG, MAG a TIG. Nabízím zpracování malých i velkých sérií z oceli, nerezi a hliníkové slitiny.


Firmy v dalších lokalitách


Svařování slitiny hliníku v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svařování slitiny hliníku najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.