Servis, oprava ručních svařovacích zdrojů – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Zdeněk Kuchař

Palackého 496, Holešov Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na výrobu pilových pásů na na dřevo, kov, plast i papír. Vyrábíme také brusné pilové kotouče, pily pro stavebnictví. Provádíme servis pilových pásů, svařování pásů, broušení nástrojů, seřizování pilnic technikem. Poskytujeme odborné poradenství.

2DEGAS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Hulínská 1802/1a, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem svařovací techniky, ručního a elektrického nářadí, ochranných pomůcek, brusiva a vzduchotechniky. Dále i měřících přístrojů, strojírenského vybavení a spojovacího materiálu. Mimo jiné provádíme také servis na veškeré elektrické nářadí, svařovací zdroje, hořáky a rozvoz zboží…

3Ing. Dorazil Kamil - PROFINÁŘADÍ

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovární 2993/4, Přerov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem kvalitního nářadí. V sortimentu nalezneme např. svářecí techniku, pneumatické, elektrické či mechanické nářadí. Firma poskytuje servis a služby spojené se sortimentem.

4SVARMETAL, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(57)
Skotnice 265, Skotnice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, elektronářadí. Zabýváme se také tlakovou vzduchotechnikou, čisticími stoji a technickými plyny. Nabízíme poradenství, servis a půjčovnu.

5DIRETT s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánskohorská 747…, Ostrava-Moravská…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej, servis a půjčovna svářecí techniky, elektrického i ručního nářadí a příslušenství. V sortimentu naleznete brusivo, vrtáky, kompresory, elektrocentrály, čistící systémy a odsávací zařízení či zahradní a nabíjecí techniku, autogeny, řezací stroje, prodej ručního nářadí, pneumatické nářadí.

6Železářství Jegla s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(52)
Brněnská 1509, Staré Město Bezdlužná

Prodáváme hutní a spojovací materiál, kotevní techniku, elektrické a ruční nářadí, druhovýrobky, nástroje, dílenské vybavení, zahrádkářské a hospodářské potřeby, lana, rošty, manipulační techniku, pracovní a ochranné pomůcky, tesařské kování, brusivo, upevňovací techniku, barevné kovy, svařovací…

7PRODOS spol. s r.o.3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hulínská 2318/20, Kroměříž Bezdlužná

Prodej materiálů, příslušenství pro svařování a svařovací techniky. Záruční a pozáruční servis. Dále v nabídce najdete pilové pásy, ochranné pomůcky, elektrické nářadí, brusivo a ruční nářadí. Mimo jiné nabídka upínacího nářadí, elektrod a přídavného materiálu.

8TRIO SVAR servis, s.r.o.

Hildy Synkové 1005, Brumov-Bylnice,…
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Prodej a servis svářecí techniky. Dále nabíječek, plazmových řezaček a startovacích vozíků různých značek. Servis i ručního elektrického nářadí. Mimo jiné provádíme montáž atypických hořáků dle požadavků zákazníka. Vyrábíme i svařovací a prodlužovací kabely různých průřezů a délek.

9GP Plastics s.r.o.

Čehovice 70, Čehovice
Otevřeno od 7:00

Zaobíráme se prodejem i servisem technologických linek pro výrobu plastů a technologií pro výrobu foliových materiálů. Dále i nabízíme ruční svářečky, řezačky dutinek, plastikářské stroje či doplňková zařízení.

10QT Technik spol. s r. o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(57)
Těšínská 650/201, Ostrava-Slezská…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis strojů a nářadí pro stavby a průmysl. Provozujeme půjčovnu nářadí. V nabídce naleznete ruční, elektrické i pneumatické nářadí, zahradní a lesnické, čisticí, diamantové, svařovací a stříkací techniky, řezné nástroje, stavební chemie, elektrocentrály, stacionární stroje i…


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava ručních svařovacích zdrojů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Servis, oprava ručních svařovacích zdrojů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.