Strážní, ochranná služba – Ostrava - město

Strážní a ochranná služba v oblasti Ostrava - město je nezbytná pro zajištění bezpečnosti a ochrany majetku. Tato služba poskytuje profesionální a spolehlivé strážníky, kteří jsou vyškoleni v oblasti bezpečnosti a mají bohaté zkušenosti v oblasti ochrany.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1IPO SECURITY s.r.o. (pobočka Ostrava-Mariánské Hory)2 pobočky

Kalvodova 816/8, Ostrava-Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Bezpečnostní agentura, která provozuje pult centralizované ochrany (PCO), zásahové jednotky a dohledové centrum VIZOR. Dále zajišťujeme strážní, pochůzkovou, recepční službu, pořadatelskou službu a event security. Nabízíme elektronické zabezpečovací systémy EZS, protipožární signalizace EPS a…

2ADED s.r.o. - Adult Education

Zaměřujeme se na vzdělávání dospělých. Nabízíme jazykové kurzy, kurzy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany či kurz strážného a detektiva koncipienta. Zpracujeme bezpečnostní studie a nabízíme úklidové služby. Některé kurzy jsou akreditované MŠMT nebo přijímané jako rekvalifikace.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Strážní, ochranná služba v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Strážníci jsou vybaveni moderními technologiemi a jsou schopni rychle reagovat na jakékoli nebezpečí. Ochranná služba v oblasti Ostrava - město je ideální pro firmy, obchodní centra, nemovitosti a další objekty, které potřebují zabezpečení. S touto službou můžete mít klid vědomí, že váš majetek je v bezpečí a chráněn před nežádoucími návštěvníky. Kontaktujte některou z firem a získejte profesionální strážní a ochrannou službu v oblasti Ostrava - město.