Strážní, ochranná služba – Morava

Strážní a ochranná služba v oblasti Morava je nezbytná pro zajištění bezpečnosti a ochrany majetku. Tato služba poskytuje profesionální a spolehlivé strážníky, kteří jsou vyškoleni v oblasti bezpečnosti a mají bohaté zkušenosti v oblasti ochrany.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1AVES PLUS, spol. s r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(34)
Uzavřená 3673/5, Brno-Židenice Bezdlužná

Bezpečnostní agentura celorepublikově zajišťující pracovníky ostrahy na postech obchodní detektiv, strážný, recepční, kameraman CCTV, převozy finanční hotovosti, pult centralizované ochrany (PCO), střežení vozidel, kamerové systémy, EZS i EPS.

2IPO SECURITY s.r.o.2 pobočky

Bezpečnostní služba nabízí fyzickou ochranu, zajišťuje strážní, pochůzkovou i pořadatelskou službu, motohlídky. Dodáváme elektronické zabezpečovací systémy, protipožární signalizace, kamerové systémy a provozujeme pult CO i úklidovou službu.

3ATAK - bezpečnostní služba, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Podvesná XVII 3833, Zlín

Zajišťujeme služby v oblastech fyzické ochrany a ostrahy objektů. Dále zpracování bezpečnostních analýz, zajištění ostrahy na staveništích či návrhy zabezpečení a instalace bezpečnostní techniky. Mimo jiné nabízíme detektivní i strážní službu obchodních jednotek a kontrolu zaměstnanců v pracovní…

4Vzdělávací institut, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vápenice 2980, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme rekvalifikační kurzy pro dospělé a mladistvé v oborech obsluha motovozíku, zedník, skladník, strážný, truhlář a mnoho dalších. Dále i nabízíme školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a školení pro zaměstnance firem.

5Jan Moučka, Ing.

Naším oborem je poskytování poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

6ADED s.r.o. - Adult Education

Zaměřujeme se na vzdělávání dospělých. Nabízíme jazykové kurzy, kurzy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany či kurz strážného a detektiva koncipienta. Zpracujeme bezpečnostní studie a nabízíme úklidové služby. Některé kurzy jsou akreditované MŠMT nebo přijímané jako rekvalifikace.

7Pavlík Vladimír - ostraha objektů a majetku

Zajistíme ochranu majetku a osob. Provádíme montáže kamerových a zabezpečovacích systémů, strážní služby na vrátnicích, hlídací služby i doprovody peněz a cenností. Provoz pultu centrální ochrany se zásahovou jednotkou.


Firmy v dalších lokalitách


Strážní, ochranná služba v lokalitě Morava – detailní popis

Strážníci jsou vybaveni moderními technologiemi a jsou schopni rychle reagovat na jakékoli nebezpečí. Ochranná služba v oblasti Morava je ideální pro firmy, obchodní centra, nemovitosti a další objekty, které potřebují zabezpečení. S touto službou můžete mít klid vědomí, že váš majetek je v bezpečí a chráněn před nežádoucími návštěvníky. Kontaktujte některou z firem a získejte profesionální strážní a ochrannou službu v oblasti Morava.