Stomatologie – Morava

Stomatologie je obor medicíny, který se specializuje na diagnostiku, prevenci a léčbu onemocnění zubů, dásní a ústní dutiny. Stomatologové jsou lékaři, kteří mají vysokou odbornou kvalifikaci a zkušenosti v oblasti stomatologie.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Dualdent s.r.o.1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná Ověřená

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

2AV DENT CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Otevřeno od 8:15
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

3Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

4MUDr. Jiří Jedlička – Ortodoncie

3.8
★★★★★
★★★★★
(77)
Palackého třída…, Brno
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní ortodontickou ordinaci? Pak svěřte svůj chrup do našich rukou. V oboru ortodoncie máme bohaté zkušenosti. Naší specializací je rovnání zubů snímacími i fixními rovnátky a řešení potíží s čelistními klouby. Dokážeme si poradit i se zařazováním neprořezaných zubů.

5VETERINÁRNÍ ORDINACE A POHOTOVOST BRNO

4.9
★★★★★
★★★★★
(376)
Pálavské náměstí 3a, Brno - Vinohrady
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

6Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Čechova 99, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika, která se stará téměř o veškeré druhy malých a drobných zvířat. Naše služby zahrnují dermatologie, neurologie, stomatologie, atd. Navíc disponujeme vlastním RTG a EKG.

7SINTEO Dental s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Rybkova 338/9, Brno Bezdlužná

Za vznikem SINTEO dental CAD/CAM center stojí několik odborníků, kteří mnoho let sledovali dění na dentálním trhu a řešili jeho aktuální otázky, a to nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Centrum SINTEO se pohybuje ve stomatoprotetické oblasti, jejími zákazníky jsou zubní laboratoře.

8SPIRIT MEDICAL spol. s r.o.

Sadařská 495/1, Brno-Komín
Otevřeno od 8:00

Nabízíme mikrochirurgické oční nástroje a akomodační i měkké a asférické nitrooční čočky a také viskoelastické materiály a barviva očních tkání a oční nástroje a přístroje pro refrakční a kataraktovou a vitreoretinální chirurgii i oční a cévní diodové lasery a stomatologické diodové lasery a dále i…

9DEPODENTAL CZ, s.r.o. - dentální potřeby

Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Na trhu s dentálními potřebami působíme již od roku 1990. Dodáváme kompletní dentální sortiment pro ordinace i laboratoře. Objednané zboží rozvážíme vlastní dopravou, nebo poštou dle dohody a objednávky.

10DENTA PLUS s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Belcrediho 71/2, Brno-Líšeň Bezdlužná

Zabýváme se nákupem, skladováním, prodejem stomatologických a zdravotnických prostředků. Dále provádíme úklidové služby v soukromých a komerčních prostorech.


Firmy v dalších lokalitách


Stomatologie v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se nachází několik stomatologických ordinací, které poskytují široké spektrum stomatologických služeb. Tyto ordinace jsou vybaveny moderními přístroji a technologiemi, které umožňují provádět různé zákroky s minimálním rizikem pro pacienta.

Mezi nejčastější stomatologické zákroky patří:

1. Kontrola zubů a dásní - stomatologové provádějí pravidelné kontroly zubů a dásní, aby předešli vzniku zubního kazu a dalších onemocnění.

2. Ošetření zubního kazu - pokud je zub napaden kazy, stomatolog provede ošetření, které zahrnuje odstranění kazové tkáně a následné plombování.

3. Vytrhnutí zubu - pokud je zub silně poškozený nebo nemocný, stomatolog může provést jeho vytržení.

4. Léčba zánětu dásní - zánět dásní může vést k vážným problémům, jako je ztráta zubů. Stomatologové provádějí léčbu zánětu dásní, aby předešli těmto komplikacím.

5. Ortodoncie - ortodoncie se zabývá korekcí skusu a zarovnáním zubů. Stomatologové mohou provádět ortodoncii pomocí různých typů rovnátek.

6. Implantologie - implantologie se zabývá vkládáním zubních implantátů, které slouží jako náhrada za chybějící zuby.

Stomatologie je důležitý obor medicíny, který pomáhá udržovat zdraví zubů a dásní. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní stomatologické ordinace, které poskytují široké spektrum stomatologických služeb. Pacienti se mohou spolehnout na odbornou péči a moderní technologie, které zajišťují bezpečnost a pohodlí během zákroků.