Stomatologické služby – Morava

Stomatologické služby jsou nezbytnou součástí zdravotní péče, kterou poskytují zkušení a kvalifikovaní stomatologové. Tito odborníci se specializují na léčbu a prevenci onemocnění zubů, dásní a ústní dutiny.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1AV DENT CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Otevřeno od 8:15
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

2MUDr. Jiří Jedlička – Ortodoncie

3.8
★★★★★
★★★★★
(77)
Palackého třída…, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní ortodontickou ordinaci? Pak svěřte svůj chrup do našich rukou. V oboru ortodoncie máme bohaté zkušenosti. Naší specializací je rovnání zubů snímacími i fixními rovnátky a řešení potíží s čelistními klouby. Dokážeme si poradit i se zařazováním neprořezaných zubů.

3VETERINÁRNÍ ORDINACE A POHOTOVOST BRNO

4.9
★★★★★
★★★★★
(376)
Pálavské náměstí 3a, Brno - Vinohrady
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

4Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Čechova 99, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika, která se stará téměř o veškeré druhy malých a drobných zvířat. Naše služby zahrnují dermatologie, neurologie, stomatologie, atd. Navíc disponujeme vlastním RTG a EKG.

5DENTA PLUS s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Belcrediho 71/2, Brno-Líšeň Bezdlužná

Zabýváme se nákupem, skladováním, prodejem stomatologických a zdravotnických prostředků. Dále provádíme úklidové služby v soukromých a komerčních prostorech.

6Müller Michael- Spotřební zdravotnický materiál

Vranovská 18/78, Brno-Husovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše činnost je založena na distribuci a prodeji spotřebního materiálu. Zdravotnický materiál dodáváme do nemocnic, ambulantním a obvodním lékařům, stomatologům a stomatologickým laboratořím. Dále realizujeme objednávky pro naše zákazníky z oblasti pedikúry, kosmetiky, akupunktury, ústavy sociální…

7MUDr. Libuše Turečková - Zubní ordinace1 pobočka

Praktický zubní lékař MUDr. Libuše Turečková poskytuje provoz a služby ordinace praktické zubní lékařky ve městě Rajhrad.

8Drahoš Vladimír, MUDr. - Praktický zubní lékař

Blanenská 982/15, Kuřim
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Praktický zubní lékař.diagnostika stavu chrupu. Poskytování ambulantní péče, konzultace s pacienty, odstraňování zubního kamene, doporučování v oblasti péče o chrup a dentální hygieny, spolupráce s dentální hygienistkou a dentistou, výplňová terapie a plombování zubů, chirurgické výkony (vrtání,…

9MVDr. Vratislav Pitr - Veterina

4.7
★★★★★
★★★★★
(86)
Bělohorská 2878/42, Brno-Židenice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MVDr. Vratislav Pitr - Poskytujeme veterinární péči pro psy a kočky a velké šelmy, koně ,a drobná zvířata, také zajišťujeme výjezdy k pacientům a pohotovostní službu. Naše veterinární ordinace poskytuje kompletní péči o vaše společníky skládající se z preventivních, diagnostických, zobrazovacích a…


Firmy v dalších lokalitách


Stomatologické služby v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava jsou k dispozici různé stomatologické služby, které nabízejí širokou škálu léčebných a preventivních procedur.

Mezi nejčastější stomatologické služby patří:

1. Preventivní péče - zahrnuje pravidelné kontroly, čištění zubů a aplikaci fluoridu, které pomáhají chránit zuby před kazem a dalšími onemocněními.

2. Léčba kazů - zubní kaz je nejčastějším onemocněním zubů, které vyžaduje včasnou léčbu. Stomatologové v oblasti Morava nabízejí moderní metody léčby kazů, jako jsou výplně z kompozitních materiálů, které jsou esteticky příjemné a trvanlivé.

3. Endodoncie - léčba kořenových kanálků je nezbytná pro zachování zubu, který by jinak musel být extrahován. Stomatologové v oblasti Morava provádějí endodoncie pomocí moderních technologií, jako je mikroskopická endodoncie, která zajišťuje vysokou úspěšnost léčby.

4. Chirurgické zákroky - stomatologové v oblasti Morava provádějí různé chirurgické zákroky, jako jsou extrakce zubů, implantace zubů a chirurgická léčba dásní.

5. Ortodoncie - ortodontická léčba se zaměřuje na korekci nepravidelného postavení zubů a čelistí. Stomatologové v oblasti Morava nabízejí moderní metody ortodontické léčby, jako jsou neviditelné rovnátka a alignery.

6. Estetická stomatologie - estetická stomatologie se zaměřuje na zlepšení vzhledu zubů a ústní dutiny. Stomatologové v oblasti Morava nabízejí různé estetické procedury, jako jsou bělení zubů, keramické korunky a výplně.

Stomatologické služby jsou důležité pro udržení zdraví zubů a ústní dutiny. v oblasti Morava jsou k dispozici různé stomatologické služby, které nabízejí moderní metody léčby a prevence. Pokud máte problémy se zuby nebo dásněmi, neváhejte kontaktovat místního stomatologa a získat kvalitní péči o své zuby.