Školení řidičů z povolání – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Autoškola Jiří Mariánek s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(100)
Tovární 915/40, Olomouc Bezdlužná

Autoškola Jiří Mariánek byla založena v roce 1990 a po necelém čtvrtstoletí si našla mezi silnou konkurencí olomouckých autoškol své místo.

2Jouklová Dagmar

Bří Lužů 125, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno

Nabízím služby autoškoly. V naší autoškole poskytuji profesionální školení jak běžných řidičů, tak řidičů z povolání s možností kondičních jízd. Provádím výcvik pro skupiny B a C.

3Sváda Miroslav - Svádova autoškola1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Sázavská 2216, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Sváda je autoškola, která působí na Zábřežsku. Provozujeme autoškolu a dopravní hřiště. Zajišťujeme výuku a výcvik řidičů pro všechny druhy řidičského oprávnění.

4Němčanský Vladimír - Autoškola NEMO

4.6
★★★★★
★★★★★
(41)
Zacpalova 379/27, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola nabízející kurzy k získání řidičského oprávnění. Nabízíme také kondiční jízdy, přezkoušení firemních řidičů i školení profesní způsobilosti. Jsme akreditované školící středisko.

5Autoškola Marek Chromek s.r.o.1 pobočka

Nabídka výcviku řidičů všech řidičských skupin. Zajištění povinného školení referentů a řidičů z povolání. Poskytování kondičních jízd.

6Ambrož Stanislav2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(66)
Nádražní 459/9, Miroslav Bezdlužná

Autoškola. Nabízíme řidičské oprávnění skupin AM, A1, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E, T. Dále nabízíme kondiční jízdy, školení řidičů z povolání.

7BHM - autoškola, spol. s r.o.

Naším oborem je nabídka výuky a výcviku uchazečů o získání řidičských průkazů všech skupin motorových vozidel. Školení a přezkušování řidičů z povolání.

8František Mazal, Ing.

Naším oborem je výuka a výcvik pro všechny typy řidičských oprávnění. Provoz školicího střediska řidičů z povolání.

9AUTOMOT, s.r.o.

Naším oborem je nabídka základních řidičských kurzů pro skupiny A, B, C, D, E a T. Provádění pravidelného školení řidičů v povolání.

10Autoškola PRAŽÁK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Palackého náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola s nabídkou výcviku řidičského oprávnění všech skupin a kondičních jízd. Akreditované školící středisko. Provádíme školení řidičů na profesní osvědčení, řidičů z povolání a referentů.


Firmy v dalších lokalitách


Školení řidičů z povolání v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Školení řidičů z povolání najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.