Jízda na řidičském trenažeru – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Rojka Petr, Ing.- ABC autoškola

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dusíkova 795/7, Brno Bezdlužná

Autoškola poskytuje výcvik řidičů všech skupin. Školení řidičů referentů a profesionálů. K dispozici výukový program na PC a trenažéry. Profesionální a individuální výuka i výcvik řidičů. Kondiční jízdy. Cenové výhody pro studenty, možnost splátek.

2VRLA s.r.o. - AUTOŠKOLA

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Bartošova 5532, Zlín Bezdlužná

Akreditované školicí středisko pro výuku a výcvik řidičů (školení řidičů skupiny C, D). Zajišťujeme psychologické vyšetření pro řidiče profesionály nebo vrácení odebraného ŘP. Teoretickou výuku provádí učitelé se vzděláním v oboru provoz a ekonomika automobilové dopravy a s dlouholetými zkušenostmi…

3Ing. Petr Pospíšil- Autoškola Pospíšil

5.0
★★★★★
★★★★★
(462)
Březinova 842/8, Olomouc Bezdlužná

Naše autoškola se zabývá výukou a výcvikem k získání řidičského oprávnění pro skupiny B, C a CE v Olomouci a blízkém okolí. Výuka probíhá ve vlastní učebně, na trenažerech a ve výcvikovém vozidle. Zajišťujeme také kondiční jízdy. Sleva na kondiční jízdy v Olomouci. Sleva pro páry a skupiny. Získat…

4Autoškola BUKVIC, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 25, Uherské Hradiště Bezdlužná

Provádíme výcvik řidičů a kondiční jízdy i školení řidičů a ADR řidičů. Nabízíme možnost využití trenažéru a multimediální učebny.

5JANÍČEK - NAVRÁTIL s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Zelené náměstí 1290, Uherské Hradiště Bezdlužná

Vedeme autoškolu a provádíme výcvik skupin A, B, C. Nabízíme školení řidičů a kondiční jízdy. Vyučujeme teorie jízdy, pravidla provozu na pozemních komunikacích a související předpisy, zdravotnickou přípravu nebo konstrukci a údržbu vozidla. Pro výuku používáme trenažér pro trénink rozjezdů.

6Trčka Jan - autoškola

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Sklený kopec 1948, Hranice I-Město
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz autoškoly s nabídkou jízd na trenažéru, kondičních jízd včetně školení profesionálních řidičů. Nabízíme řidičské oprávnění na motocykl bez omezení výkonu.


Firmy v dalších lokalitách


Jízda na řidičském trenažeru v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Jízda na řidičském trenažeru najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.