Akreditované školící středisko řidičů – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1HORNÍČKOVA AUTOŠKOLA

4.4
★★★★★
★★★★★
(41)
Lužickosrbská 228/13, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autoškolu. Nabízíme výcvik řidičů v moderních a bezpečných automobilech. Školení je pořádáno v akreditovaném školicím středisku pro řidiče v Šumperku. Nabízíme kurzy pro osobní vozidla, autobusy, traktory, nákladní vozidla a motocykly.

2TRAS, spol. s r. o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Podvesná XVII 3833, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Řidičské oprávnění skupin B-osobní automobil, C-nákladní automobil, D-autobus, E-vlek. Dále zajišťujeme školení řidičů, kondiční a zdokonalovací jízdy, přípravu na vrácení řidičského oprávnění.

3VRLA s.r.o. - AUTOŠKOLA

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Bartošova 5532, Zlín Bezdlužná

Akreditované školicí středisko pro výuku a výcvik řidičů (školení řidičů skupiny C, D). Zajišťujeme psychologické vyšetření pro řidiče profesionály nebo vrácení odebraného ŘP. Teoretickou výuku provádí učitelé se vzděláním v oboru provoz a ekonomika automobilové dopravy a s dlouholetými zkušenostmi…

4Ing. Ležák Dan - LEŽÁKOVA AUTOŠKOLA PŘEROV

Sušilova 1834/19, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ležákova autoškola Přerov nabízí kompletní služby pro amatérské i profesionální řidiče, od výcviku všech skupin, přes veškerá školení řidičů, kondiční jízdy, absolvování psychotestů, po přípravu na zkoušky dopravců a taxikářů. Nabízí i bonusy ve formě věrnostních, skupinových a studentských slev a…

5AUTOŠKOLA Přerov spol. s r. o. - Autoškola Mikšíková Přerov a akreditované…

Kratochvílova 135, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola Mikšíková Přerov a akreditované školící středisko nabízí uchazečům možnost získání řidičského oprávnění všech skupin, konkrétně tedy sk. AM, A1, A, B, BE, C, CE, D, DE, T. Zajišťujeme školení profesionálních řidičů, kondiční jízdy, odbornou způsobilost.

6AUTOŠKOLA MIKŠÍKOVÁ

Kratochvílova 135/17, Přerov
Dnes už má zavřeno

autoškola a akreditované školící středisko v centru Přerova. Nabízí výcvik k získání všech skupin řidičského oprávnění, tedy jmenovitě skupin A, B, C, E, T, D. Dále provádíme kondiční jízdy a školení řidičů.

7Němčanský Vladimír - Autoškola NEMO

4.6
★★★★★
★★★★★
(41)
Zacpalova 379/27, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola nabízející kurzy k získání řidičského oprávnění. Nabízíme také kondiční jízdy, přezkoušení firemních řidičů i školení profesní způsobilosti. Jsme akreditované školící středisko.

8Otisk Tomáš- AUTOŠKOLA

5.0
★★★★★
★★★★★
(34)
Rýparova 2659, Ostrava Bezdlužná

Autoškola Tomáše Otiska v Ostravě nabízí kompletní služby pro amatérské i profesionální řidiče, od výcviku všech skupin, přes veškerá školení řidičů, kondiční jízdy, absolvování psychotestů, po přípravu na zkoušky dopravců a taxikářů. Nabízí i bonusy ve formě věrnostních, skupinových a studentských…

9Čichoňová Eva, Ing.- AUTOŠKOLA ČICHOŇ

Autoškola s nabídkou zajímavých přednášek, seminářů a kurzů s řadou zkušených a profesionálních lektorů. Jsme akreditované vzdělávací středisko k provádění vstupních a pravidelných školení řidičů.

10Autoškola PRAŽÁK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Palackého náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola s nabídkou výcviku řidičského oprávnění všech skupin a kondičních jízd. Akreditované školící středisko. Provádíme školení řidičů na profesní osvědčení, řidičů z povolání a referentů.


Firmy v dalších lokalitách


Akreditované školící středisko řidičů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Akreditované školící středisko řidičů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.