Servis hodin, hodinek – Morava

Servis hodin a hodinek v oblasti Morava je k dispozici pro všechny majitele těchto přístrojů. Profesionální technici se postarají o opravu a údržbu vašich hodinek, aby vám sloužily co nejdéle.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Strkáč Ivan - SUZIN SERVIS - ÚKLIDOVÁ SLUŽBA

Přerovecká 271/1b, Suché Lazce, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme úklidovou službu. Nabízíme služby hodinového manžela. Dále provádíme mytí automobilů a čištění interiérů automobilů. Mezi naše další služby patří kompletní úklidové práce, úklid společných prostor v panelových domech, sekání trávy, ale i čištění všech druhů vozidel. Prodej moderních…

2VĚŽNÍ HODINY VALLA

U Jordánka 135/67, Vyškov Bezdlužná Ověřená

Nabízíme výrobu, opravy, servis a montáž zařízení věžních hodin, výrobu atypických číselníků a hodin dle přání zákazníka a zlacení ruček a čísel. Dále provádíme generální opravy starších strojů včetně přestavby na elektrický nátah.

3Zlatá růže CZ, s.r.o. - ROTAX – hodinky a snubní prsteny

3.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Jánská 448/10, Brno Bezdlužná

Prodáváme hodinky a snubní prsteny.

4SGR Jižní Morava v.o.s.

Nabízíme pronájem, výrobu, montáž, provoz, servis i prodej městských hodin.

5Pavel Strnad- Hodinářství Strnad

3.5
★★★★★
★★★★★
(123)
Veveří 36, Brno
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme opravy hodin, hodinek, budíků a hracích strokjů. Chybějící díly vyrábíme. Zajistíme rekonstrukce skříní na hodiny včetně chybějících částí. Vyrábíme hodiny. Prodáváme PRIM Manufakture, SEIKO, FESTINA, ROAMER, ZENO WATCH BASEL, DANISH DESIGN, ROYAL LONDON, HERMLE, RYTHM, U těchto značek…

6pohanka & co. s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(61)
Šilingrovo náměstí…, Brno Bezdlužná

Prodej pánských a dámských mechanických hodinek značek Ingersoll, Prim Manufacture 1949, Robot by Bohematic, Claude Bernard, a další.

7Paravan Antonín- HODINÁŘSTVÍ PARAVAN

Prodáváme hodiny, hodinky, zlaté a stříbrné šperky.

8Fr. Hanák - hodinky & klenoty1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(155)
Rašínova 2, Brno Bezdlužná

Prodáváme hodinky a šperky. Nabízíme záruční i pozáruční servis hodinářského zboží.

9S - LOCKS s.r.o.

Hrubého 1060/11, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

S-LOCKS s.r.o. je českou specializovanou firmou v oblasti bezpečnostní techniky, která kontinuálně navazála na tradici a činnost LA GARD a MECHATRONIC s.r.o. Firma S – LOCKS s.r.o. je autorizovaným prodejcem a partnerem trezorové techniky následujících firem:M – LOCKS b.v. (dříve LA GARD LOCKS b.v.…

10SEVEZA spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Huštěnovice 365, Huštěnovice Bezdlužná

Český výrobce velkokuchyní a gastro zařízení. Dále vyrábíme nerez nábytek, nerez doplňky (pracovní a mycí stoly, dřezy, regály, police, digestoře, příborníky, skříně, gastro čistící program Kobra). Mimo jiní i servis a poradenství celá ČR, záruční servis do 24 hodin.


Firmy v dalších lokalitách


Servis hodin, hodinek v lokalitě Morava – detailní popis

Servis zahrnuje výměnu baterií, opravu mechanismu, výměnu skla a další úpravy. Díky servisu se můžete spolehnout na přesný čas a stylový doplněk každého outfitu. Kontaktujte servis hodin a hodinek v oblasti Morava a užijte si bezstarostné nošení vašich oblíbených hodinek.