Oprava hodin, hodinek – Morava

Oblast Morava je místem, kde najdete kvalitní a profesionální služby opravy hodin a hodinek. Zkušení řemeslníci se postarají o vaše cenné kousky a vrátí je vám v perfektním stavu.

1–10 firem z 94 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme výrobu, opravy, servis a montáž zařízení věžních hodin, výrobu atypických číselníků a hodin dle přání zákazníka a zlacení ruček a čísel. Dále provádíme generální opravy starších strojů včetně přestavby na elektrický nátah.

Poslat poptávku vezni-hodiny.cz 605 120 222

Zatnictví Balcar se specializuje na zakázkovou výrobu šperků, a to zejména snubních a zásnubních prstenů. Dále opravy šperků, prodej luxusních značkových hodinek, oceňování diamantů a šperků.

Poslat poptávku zlatnictvi-lbalcar.cz 541 240 199

Prodej šperků za zlata, stříbra, oceli a drahých kamenů. Zajištění oprav šperků, šperkovnic, hodin a hodinek.

Poslat poptávku sperk-zlatnictvi.cz 603 234 656

Jiří Audes - hodinářství, zlatnictví. Vyrábíme umělecké předměty z drahých kovů na zakázku a provádíme opravy hodin a hodinek. Pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat.

Poslat poptávku 518 342 916

Provádíme opravy hodin, hodinek, budíků a hracích strokjů. Chybějící díly vyrábíme. Zajistíme rekonstrukce skříní na hodiny včetně chybějících částí. Vyrábíme hodiny. Prodáváme PRIM Manufakture, SEIKO, FESTINA, ROAMER, ZENO WATCH BASEL, DANISH DESIGN, ROYAL LONDON, HERMLE, RYTHM, U těchto značek…

Poslat poptávku hodinarstvi-strnad.cz 541 214 946

Firma se zabývá zakázkovou výrobou a prodejem šperků, snubních a zásnubních prstenů, fázovaných šperků z různých barev zlata a kamenů. Provádí čištění šperků, zlatnické a hodinářské opravy.

Poslat poptávku 549 410 146

Zabýváme se prodejem i opravami šperků a hodinek. Chvíle, kdy darujete člověku klenot či šperk bývají významné, nezapomenutelné. Váš cit a naše znalosti mohou být zárukou toho nejlepšího výběru.

Poslat poptávku klenoty-oplustil.cz 519 346 209

Klenoty Monmar se specializují na briliantové, zlaté a stříbrné šperky, snubní prsteny, dámské a pánské hodinky a hodinářské zboží. Nabízíme také psací potřeby a dárkové zboží jako jsou kožené výrobky a doplňky. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

Poslat poptávku klenoty-monmar.cz 577 215 102

Naším oborem je prodej zlatých a stříbrných šperků. Výroba originálních modelů od výtvarníků a indiánských návrhů. Nabídka zlatnických oprav i zakázkové výroby.

Poslat poptávku atelier-bohmova.cz 731 350 132

Naším oborem je zakázková výroba, prodej a opravy briliantových a perlových šperků. Prodej značkových hodinek a snubních prstýnků, náhrdelníků, náušnic, náramků a dalších. Výkup a prodej zlata a stříbra.

Poslat poptávku zlatnictvivymolovi.cz 777 221 961

Oprava hodin, hodinek v lokalitě Morava – detailní popis

Oprava hodin a hodinek je důležitá nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska funkčnosti. Proto je důležité svěřit své hodinky do rukou odborníků, kteří vám zajistí kvalitní a spolehlivou opravu. V oblasti Morava najdete mnoho specializovaných obchodů, které se věnují opravě hodin a hodinek. Vyberte si ten nejlepší a užijte si své hodinky v plné kráse.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.