Oprava starožitných hodin – Morava

Oblast Morava je známá svými starožitnými hodinami, které jsou často dědictvím po předcích. Tyto hodiny jsou však často v havarijním stavu a potřebují opravu.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1VĚŽNÍ HODINY VALLA

U Jordánka 135/67, Vyškov Bezdlužná Ověřená

Nabízíme výrobu, opravy, servis a montáž zařízení věžních hodin, výrobu atypických číselníků a hodin dle přání zákazníka a zlacení ruček a čísel. Dále provádíme generální opravy starších strojů včetně přestavby na elektrický nátah.

2Pavel Strnad- Hodinářství Strnad

3.5
★★★★★
★★★★★
(123)
Veveří 36, Brno
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme opravy hodin, hodinek, budíků a hracích strokjů. Chybějící díly vyrábíme. Zajistíme rekonstrukce skříní na hodiny včetně chybějících částí. Vyrábíme hodiny. Prodáváme PRIM Manufakture, SEIKO, FESTINA, ROAMER, ZENO WATCH BASEL, DANISH DESIGN, ROYAL LONDON, HERMLE, RYTHM, U těchto značek…

3Starožitnosti Ostrava

4.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Jiráskovo náměstí…, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na nákup a prodej starožitných předmětů (zlata, stříbra, šperků, plastik, užitého umění, obrazů, hodin, nábytku, technologických zajímavostí), výkup starožitností za hotové, likvidaci pozůstalostí, restaurování starožitností, obrazů, nábytku, čalounictví, opravy šperků,…

4Král Petr- Hodinářství

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
V Cihelně 13, Luhačovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozuji hodinářství. Nabízím prodej a opravu hodin a hodinek, moderních i starožitných, výměny baterií a jiné drobné opravy na počkání, zkoušky vodotěsnosti.

5HODINÁŘSTVÍ & ZLATNICTVÍ PECHANEC

4.9
★★★★★
★★★★★
(169)
třída Tomáše Bati…, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

HODINÁŘSTVÍ & ZLATNICTVÍ PECHANEC, se sídlem třída Tomáše Bati 1794, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Předmětem podnikání je: Zlatnictví a klenotnictví Hodinářství Více informací…

6Kocourek Vladimír - hodiny a hodinky

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Svárovská 41, Křenovice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme hodiny a hodinky a nabízíme renovaci a opravy starožitných hodin.

7Vrba Lubomír

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Vachova 39, Brno Bezdlužná

Provádím generální opravy a restaurování všech druhů starožitných, mechanických hodin i hodinek, budíčků, stolních, nástěnných a podlažních hodin.

8Jarka Jan

Opravujeme kyvadlové, staré a starožitné hodiny.

9Uher Radomír, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovačovského 2720, Prostějov Bezdlužná

Opravy a renovace hodin i hodinek. A to zejména mechanických, starožitných a historicky cenných.

10Hodinářství Aleš Juračka

Hlavní 84 , Frýdlant nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na opravy hodin a hodinek včetně starožitných.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava starožitných hodin v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je zde mnoho odborníků na opravu starožitných hodin, kteří mají dlouholeté zkušenosti a dokážou tyto hodiny vrátit do původního stavu. Oprava starožitných hodin je velmi náročná práce, která vyžaduje preciznost a trpělivost. Proto je důležité najít odborníka, který má zkušenosti s opravou starožitných hodin a dokáže je opravit tak, aby byly opět funkční a krásné. Pokud máte starožitné hodiny, které potřebují opravu, neváhejte kontaktovat odborníka na opravu starožitných hodin v oblasti Morava.