Renovace starých hodinek, hodinek – Morava

Renovace starých hodinek je oblíbenou činností v oblasti Morava. Mnoho lidí si oblíbilo staré hodinky a chtějí je obnovit do původního stavu.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Miroslav Sobota-Renovace van

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Čejč 142, Čejč

Přestavujeme Vám nejlepší možný způsob renovace Vaší poškozené vany. Tento systém umožňuje použití vany za 24 hodin po montáži. Celková renovace trvá 3–4 hodiny a je zcela bez špíny, bourání a poškození obkladu. Použitým materiálem na výrobu všech druhů vložek je akrylát, který se používá na výrobu…

2Patrik Šafránek- Kamenictví Šafránek

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Koláčkovo náměstí…, Slavkov u Brna Bezdlužná

KAMENICTVÍ ŠAFRÁNEK nabízí služby v oblasti výroby a renovací pomníků. Firma dále nabízí kamenické práce zahrnující výrobu parapetů, schodů či kuchyňských desek aj. Provozní hodiny - nonstop.

3Kocourek Vladimír - hodiny a hodinky

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Svárovská 41, Křenovice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme hodiny a hodinky a nabízíme renovaci a opravy starožitných hodin.

4Krčmář Lubomír - VENEO

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Plumlovská 830, Prostějov Bezdlužná

Výroba, renovace, opravy a výkup zlatých i stříbrných šperků, restaurování a servis hodinek. Prodáváme prsteny, náušnice, přívěsky, soupravy, náramky i náhrdelníky.

5Uher Radomír, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovačovského 2720, Prostějov Bezdlužná

Opravy a renovace hodin i hodinek. A to zejména mechanických, starožitných a historicky cenných.

6Luckycomp s.r.o.

Společnost poskytuje služby v oblasti tvorby webových stránek, správy PC sítí, renovace tonerů a prodeje i servisu tiskáren, výpočetní a kancelářské techniky. Provozní hodiny - dle telefonické dohody.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace starých hodinek, hodinek v lokalitě Morava – detailní popis

Renovace hodinek je složitý proces, který vyžaduje zkušeného odborníka. V oblasti Morava najdete mnoho specialistů na renovaci hodinek, kteří mají bohaté zkušenosti a dokážou obnovit i ty nejstarší hodinky. Pokud máte staré hodinky, které potřebují renovaci, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Morava. Vaše hodinky budou vypadat jako nové a budou opět plně funkční.