Relaxační masáž – Morava

Relaxační masáž je oblíbenou metodou pro uvolnění napětí a stresu. V oblasti Morava je možné najít mnoho profesionálních masérů, kteří nabízejí tuto službu.

1–10 firem z 369 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. Provádíme rehabilitaci, fyzioterapii, elektroléčbu, vodoléčbu, ultrazvuk, lymfodrenáže, masáže, skupinová cvičení a mnoho dalšího.

Poslat poptávku rehabilitace-sumperk.cz 725 394 443

Provozujeme rehabilitační zařízení. Nabízíme individuální fyzioterapii, skupinovou LTV, tejping – kinesiotejping a fyzikální terapii. Objednejte se k nám na rehabilitaci. Jsme tu pro vás každý všední den.

Poslat poptávku rehabilitacekoja.cz 581 201 936

V lázních Bludov vám poskytujeme profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších poznatcích v oborech balneologie, obezitologie, diabetologie a léčebné rehabilitace. Specializujeme se na léčbu obezity a pohybového aparátu u dospělých i dětí. Nabízíme jedinečné léčebné pobyty.

Poslat poptávku lazne-bludov.cz 583 301 211

Fyzioterapie a rehabilitace, mobilizace páteře a periferní klouby i léčebná tělesná výchova na neurofyziologický podklad, kinesiotaping a elektroléčba.

Poslat poptávku fyzio-holesov.cz 571 896 301

Fyzioterapie, nestátní zdravotnické zařízení. Dále nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti, dospělé, sportovce a osoby se zdravotním postižením. Unikátní terapie TheraSuit a kosmický obleček. Nabízíme také i relax v podobě masáží, ruční lymfodrenáže a hydromasážní vany.

Poslat poptávku 604 230 190

Poskytujeme rehabilitační, rekondiční a masérské služby z rukou zkušených profesionálních fyzioterapeutek a masérek nejen zdravotně znevýhodněným, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti v prostorech bez architektonických i společenských bariér. Masáže, rehabilitace, fyzioterapie a další služby -…

Poslat poptávku jitrocel.cz 735 171 100

Provozujeme bezbariérový lázeňský komplex a neurorehabilitační kliniku. Léčíme pohybové ústrojí, neurologické, gynekologické nemoci u dospělých i u dětí. Dále pak poúrazová léčba, roztroušená skleróza, neplodnost, bolesti kloubů, skolióza, Parkinsonova choroba.

Poslat poptávku sanatoria-klimkovice.cz 556 422 106

Relaxační centrum nabízí bazén, whirpool, parní, finské i infrasauny, solné jeskyně, rehabilitační posilovny, masáže (klasické, indické, lymfatické, ajurvédské či egyptské).

Poslat poptávku therapon98.cz 556 870 111

Společnost zaměřená na lymfodrenáže, masáže, elektroléčbu, magnetoterapii, laseroterapii, rehabilitační cvičení, Dornovu metodu, Breussovu masáž, suché uhličité koupele i baňkování. Dále cvičení Pilates a cvičení podle Mojžíšové.

Poslat poptávku corpustherapy.cz 724 003 280

Lázně Lednice nabízí léčebné, relaxační i speciální pobyty, léčební procedury (koupele, masáže, elektroléčbu, inhalace). Zaměřujeme se na léčbu nervových nemocí, nemocí pohybového aparátu a gynekologické nemoci. Na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči léčíme pacienty, kteří jsou vedeni u…

Poslat poptávku lednicelazne.cz 519 304 811

Relaxační masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Relaxační masáž je ideální pro ty, kteří trpí bolestmi svalů a kloubů, nebo pro ty, kteří potřebují odpočinout od každodenního shonu.

V oblasti Morava je možné najít mnoho masérů, kteří se specializují na relaxační masáže. Tyto masáže jsou prováděny různými technikami, jako je například švédská masáž, thajská masáž nebo reflexní masáž. Každá z těchto technik má své vlastní výhody a je vhodná pro různé typy lidí.

Relaxační masáž může pomoci s uvolněním napětí a stresu, což může vést k lepšímu spánku a celkovému zlepšení nálady. Masáž také může pomoci s bolestmi svalů a kloubů, což je ideální pro ty, kteří trpí chronickými bolestmi.

V oblasti Morava je možné najít mnoho masérů, kteří nabízejí relaxační masáže za rozumné ceny. Tyto masáže jsou prováděny v příjemném prostředí, které pomáhá k uvolnění a relaxaci. Pokud hledáte způsob, jak se zbavit stresu a napětí, relaxační masáž je ideální volbou pro vás.

V oblasti Morava je možné najít mnoho masérů, kteří nabízejí relaxační masáže. Tyto masáže jsou ideální pro ty, kteří potřebují odpočinout od každodenního shonu a uvolnit se. Pokud hledáte způsob, jak se zbavit stresu a napětí, relaxační masáž je ideální volbou pro vás.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.