Relaxační masáž – Morava

Relaxační masáž je oblíbenou metodou pro uvolnění napětí a stresu. V oblasti Morava je možné najít mnoho profesionálních masérů, kteří nabízejí tuto službu.

1–10 firem z 382 nalezených Filtry

1Rehabilitace Relaqua s. r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Radniční 3288/10, Šumperk Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. Provádíme rehabilitaci, fyzioterapii, elektroléčbu, vodoléčbu, ultrazvuk, lymfodrenáže, masáže, skupinová cvičení a mnoho dalšího.

2MUDr. Eva Koudelková s.r.o. – Léčebné rehabilitace KoJa

4.0
★★★★★
★★★★★
(32)
nám. Přerovského…, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme rehabilitační zařízení. Nabízíme individuální fyzioterapii, skupinovou LTV, tejping – kinesiotejping a fyzikální terapii. Objednejte se k nám na rehabilitaci! Jsme tu pro vás každý všední den.

3Státní léčebné lázně Bludov, státní podnik

4.5
★★★★★
★★★★★
(514)
Lázeňská 572, Bludov Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších poznatcích v oborech balneologie, obezitologie, diabetologie a léčebné rehabilitace. Specializujeme se na léčbu obezity u dětí, léčbu pohybového aparátu a odvykání kouření. Nabízíme jedinečné lázeňské pobyty.

4Wellness Kuřim s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1255)
Blanenská 1082, Kuřim
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Vodní ráj se čtyřmi bazény, tobogánem, posilovnou, aerobními sály, bohatou nabídkou relaxačních procedur a restaurací.Nabízíme celou řadu služeb pod jednou střechou včetně wellness pobytů. Najdete nás jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim.

5AWA relaxační centrum Brno1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Orlí 491/16, Brno-město Bezdlužná

Provádíme 33 druhů masáží, kosmetické ošetření pleti, pedikúru, fotoepilace - trvalé odstranění chloupků, jehličkovou mezoterapie, kosmetiku Dermaheal, Monoderma, New gel +, Renokin, Pretox Medik8, TianDe, Lavilin, kartáče Tangle TEEZER.

6MODUS VIVENDI - kosmetický a relaxační salon

Náš salon nabízí kosmetické ošetření pleti kosmetikou CLARINS nebo DERMACOL, dekorativní kosmetiku a také profesionální i svatební líčení, permanentní make-up a kosmetiku pro muže. Nehtové studio nabízí klasickou i luxusní manikúru i pedikúru, modelace nehtů, barevné gelové nehty. Ve wellness…

7Perfectyou.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Tábor 2858/43b, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Wellness znamená dobře se cítit a dobře vypadat a od toho jsme tu právě pro Vás! V dnešní uspěchané době je potřeba abychom si našli čas také sami na sebe. Nabízíme různé pečující a relaxační procedury ke zkrášlení Vašeho těla. Naší snahou je vytvořit Vám příjemné prostředí tak, abyste si dobu…

8Němečková Irena- Studio IN

Dámské a pánské kadeřnictví. Náš kadeřnický salón nabízí profesionální střihy. Používáme Schwarzkopf, Indola, Matrix. Řešení problematiky vlasů a pokožky, nové trendy barvení a stříhání vlasů, relaxační vlasové masáže, společenské a svatební účesy.

9Hartinger Vladimír

Poskytuji relaxační i regenerační masáže.

10BODY UP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín
Dnes už má zavřeno

Estetické studio BODY UP spolu s nejmodernějšími světovými technologiemi světové značky Alma Lasers a profesionální světovou kosmetikou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní řešení všech kosmetických a estetických problémů. Přivítáme vás v prostředí, kde je pro nás důležitá nejen…


Firmy v dalších lokalitách


Relaxační masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Relaxační masáž je ideální pro ty, kteří trpí bolestmi svalů a kloubů, nebo pro ty, kteří potřebují odpočinout od každodenního shonu.

V oblasti Morava je možné najít mnoho masérů, kteří se specializují na relaxační masáže. Tyto masáže jsou prováděny různými technikami, jako je například švédská masáž, thajská masáž nebo reflexní masáž. Každá z těchto technik má své vlastní výhody a je vhodná pro různé typy lidí.

Relaxační masáž může pomoci s uvolněním napětí a stresu, což může vést k lepšímu spánku a celkovému zlepšení nálady. Masáž také může pomoci s bolestmi svalů a kloubů, což je ideální pro ty, kteří trpí chronickými bolestmi.

V oblasti Morava je možné najít mnoho masérů, kteří nabízejí relaxační masáže za rozumné ceny. Tyto masáže jsou prováděny v příjemném prostředí, které pomáhá k uvolnění a relaxaci. Pokud hledáte způsob, jak se zbavit stresu a napětí, relaxační masáž je ideální volbou pro vás.

V oblasti Morava je možné najít mnoho masérů, kteří nabízejí relaxační masáže. Tyto masáže jsou ideální pro ty, kteří potřebují odpočinout od každodenního shonu a uvolnit se. Pokud hledáte způsob, jak se zbavit stresu a napětí, relaxační masáž je ideální volbou pro vás.