Reflexní masáž – Morava

Reflexní masáž je oblíbenou metodou relaxace a léčby, která se zaměřuje na stimulaci reflexních zón na nohou a rukou. V oblasti Morava je tato metoda stále více populární a mnoho lidí si ji oblíbilo pro její účinnost a příjemný pocit, který po ní následuje.

1–10 firem z 184 nalezených Filtry

1Rehabilitace Relaqua s. r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Radniční 3288/10, Šumperk Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. Provádíme rehabilitaci, fyzioterapii, elektroléčbu, vodoléčbu, ultrazvuk, lymfodrenáže, masáže, skupinová cvičení a mnoho dalšího.

2FYZIOCENTRUM, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(209)
Nábřeží 1314, Hulín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzioterapeutické centrum se zaměřením na ošetření akutních a chronických bolestivých stavů, pohybovou terapii a preventivní programy se specializací na reflexní masáže, terapie laserem, suché uhličité koupele, cvičení na neurofyziologickém podkladu a jiné.

3Fyzioterapie Židlíková s.r.o.1 pobočka

Oskol 277/12, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se fyzioterapeutické služby. Poskytujeme kvalitní rehabilitační péči v léčbě i prevenci poruch pohybového aparátu dospělých.

5MEDICAL POINT, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Svat. Čecha 516, Zlín, Prštné
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme rehabilitační cvičení. Dále i reflexní a vazivové masáže.

6REHAFYZ s.r.o. (pobočka Němčice nad Hanou)5 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Sokolská 522, Němčice nad Hanou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme služby ke zlepšení fyzické a psychické. Provádíme odborná ošetření a zajistíme Vám co nejlepší zdravotní výsledek. Jsme tým tvořený rehabilitační lékaři a fyzioterapeuty. Klademe velký důraz na odbornost a lidský přístup. Léčíme chirurgické, neurologické, ortopedické, psychické i kožní…

7Jitrocel rehabilitační centrum s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mozartova 1175/43B, Olomouc
Otevřeno do 18:00

Poskytujeme rehabilitační, rekondiční a masérské služby z rukou zkušených profesionálních fyzioterapeutek a masérek nejen zdravotně znevýhodněným, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti v prostorech bez architektonických i společenských bariér. Masáže, rehabilitace, fyzioterapie a další služby -…

8Rehabilitace - Burianová, s.r.o. (pracoviště Brno Šlapanice)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Karla Čapka 1656/13, Šlapanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči, kinezilogický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, reflexní masáže a rázovou metodu. Provádíme rehabilitace u dětí, léčebné rehabilitace i tzv. Vojtovu metodu. Navštivte naše internetové stránky a kontaktujte nás!

10OASA zdravotní s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Dohnálkova 3052/15, Opava - Předměstí
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka rehabilitací.


Firmy v dalších lokalitách


Reflexní masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Reflexní masáž se provádí pomocí tlaku na určité body na nohou a rukou, které jsou spojeny s různými orgány a částmi těla. Tento tlak stimuluje nervový systém a pomáhá uvolnit napětí a stres, které se mohou hromadit v těle. Reflexní masáž také podporuje krevní oběh a lymfatický systém, což může pomoci při detoxikaci těla.

V oblasti Morava je reflexní masáž nabízena v mnoha wellness centrech a masážních salonech. Mnoho lidí si ji oblíbilo pro její účinnost při léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, trávicí potíže, problémy s krevním tlakem a další.

Pokud hledáte účinnou a příjemnou metodu relaxace a léčby, reflexní masáž je skvělou volbou. V oblasti Morava je mnoho kvalitních masážních salonů, které nabízejí tuto metodu, a můžete si být jisti, že se budete cítit jako znovuzrození po každé masáži.