Protetická stomatologie – Morava

Protetická stomatologie je odvětví stomatologie, které se zabývá náhradou zubů a dalších částí chrupu. Tento obor se v posledních letech rychle rozvíjí a nabízí pacientům stále sofistikovanější a přirozenější náhrady zubů.

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1AV DENT CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Otevřeno od 8:15
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

2Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

3František Pokorný MVDr.

Královka 835/6a, Brno-Řečkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Očkování a očkovací programy, odčervování zvířat, výživové poradenství, preventivní vyšetření, speciální poradenství u starších zvířat. Léčebná péče a chirurgie. Klinické vyšetření včetně odběru vzorku, krve, tkání a bioptátu. Hematologické a biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření,…

4ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

5Danedent s.r.o.

Za divadlem 587/4, Brno-město
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zhotovujeme veškeré protetické fixní a snímatelné náhrady Fixní náhrady z tvrdokovu a metalokeramiky a celokeramiky a sklokeramiky s použitím skleněných pilířů a zásuvných spojů a implantátů a děláme snímatelné náhrady flexite z pružného plastu.

6Ridere s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Minská 921/8, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytuji služby praktické zubní lékařky a provádím instruktáž a odstranění zubního kamene ultrazvukem a také bělení zubů i fluoridace i dále pískování. Provádíme komplexní stomatologickou péči v oblasti prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie a chirurgie. V našem…

7MUDr. Alena Konečná

Palackého třída 250…, Brno
Dnes už má zavřeno

Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře pro dospělé i děti. Provádíme běžné stomatologické a protetické výkony i preventivní prohlídky. Zajišťujeme komplexní stomatologickou péči - preventivní zubní ošetření a léčebnou péči o dásně i zuby. Rádi vysvětlíme možnosti ošetření a pomůžeme s…

8ICHTYS DENT s.r.o. - stomatologická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Vodní 258/13, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:00

Naše soukromá stomatologická ambulance nabízí komplexní péči a profesionální přístup k pacientům. U nás jsou pacienti informovaní pacienti. Klademe důraz na kvalitu provedení, šetrnost zákroku a využití moderních dostupných technologií. Provádíme konzervační stomatologii, bělení zubů i …

9MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

10Addent, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Rybnická 487/51a, Brno-Nový Lískovec Bezdlužná

Provozujeme ordinaci a služby stomatologie. Dětem a dospělým poskytujeme stomatologické služby. Součástí komplexní péče je i zhotovení rtg snímků metodou RVG – radioviziografie – grafické zpracování RTG snímků v ordinaci ze zubního křesla přímo do počítače, což umožňuje přesnější diagnostiku při…


Firmy v dalších lokalitách


Protetická stomatologie v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je protetická stomatologie dostupná v několika zubních ordinacích. Tyto ordinace nabízejí široké spektrum protetických služeb, včetně zubních implantátů, korunek, můstků a protéz. Pacienti si mohou vybrat z různých materiálů, jako jsou kovové slitiny, keramika, zirkon a další.

Mezi nejčastější typy protetických náhrad patří:

1. Zubní implantáty - tyto náhrady zubů jsou umístěny přímo do kosti a slouží jako stabilní základna pro korunky nebo můstky.

2. Korunky - korunky jsou náhrady zubů, které jsou umístěny na existujících zubech. Tyto náhrady jsou vyrobeny z různých materiálů a slouží k obnově funkce a estetiky chrupu.

3. Můstky - můstky jsou náhrady zubů, které jsou umístěny na sousedních zubech. Tyto náhrady jsou vhodné pro pacienty, kteří ztratili více zubů v řadě.

4. Protézy - protézy jsou náhrady zubů, které jsou umístěny na dásních. Tyto náhrady jsou vhodné pro pacienty, kteří ztratili větší počet zubů.

v oblasti Morava mohou pacienti využít moderní technologie, jako jsou digitální zobrazování a CAD/CAM systémy, které umožňují výrobu přesných a přirozených náhrad zubů. Díky těmto technologiím jsou protetické náhrady přesně přizpůsobeny anatomii pacientova chrupu a poskytují vysokou úroveň komfortu a estetiky.

v oblasti Morava je protetická stomatologie dostupná pro pacienty všech věkových kategorií. Zkušení zubní lékaři a technici se snaží poskytnout pacientům nejlepší možnou péči a pomoci jim obnovit zdravý a krásný úsměv.