Protetická stomatologie – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Ridere s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Minská 921/8, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytuji služby praktické zubní lékařky a provádím instruktáž a odstranění zubního kamene ultrazvukem a také bělení zubů i fluoridace i dále pískování. Provádíme komplexní stomatologickou péči v oblasti prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie a chirurgie. V našem…

2ProClinic s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Skorkovského 2644/58, Brno-Židenice Bezdlužná

V našem zubním centru se postaráme o perfektní ošetření Vašich úst s použitím nejnovějších zubních přístrojů a techniky. Snažíme se o individuální přístup a ciltivou péči vedoucí ke spokojenosti pacientů.

3STOMATOLOGICKÉ CENTRUM MUDr. IVO MAREK s.r.o.1 pobočka

Stomatologické centrum poskytuje pacientům nejkomplexnější stomatologickou péči na jednom pracovišti. Zubní klinika je díky svému zaměření na spolupráci mezi obory ortodoncie, praktické zubní lékařství, implantologie, parodontologie a protetiky unikátní nejen v ČR, ale i ve středoevropském prostoru.

4MUDr. Ondřej Vít

Rybkova 9, Veveří
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Moderní zubní ordinace.

5Přibylka Libor, MUDr.

Naši zubní ordinaci najdete v centru Ostravu. Kromě výborné dostupnosti Vám nabízíme profesionální ošetření a přístup personálu.

6Literák Adam, MDDr.

Tichá 3213, Frýdek-Místek
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Jsem vedoucí lékař a praktický zubní lékař se specializací na implantologii. Provádím bělení zubů, zubní implantáty, endodoncii a protetickou stomatologii.


Firmy v dalších lokalitách


Protetická stomatologie v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Protetická stomatologie najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.