Prodej nezpracovaných zemědělských výrobků – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1OSEVA,AGRO Brno, spol. s r.o.18 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
Přízova 279/8, Brno-Trnitá Bezdlužná

OSEVA, AGRO Brno, spol. s r.o. je obchodní společenost, která privatizovala podstatnou část státního podniku Oseva, šlechtitelský a semenářský podnik Brno. Sídlo společnosti je v Brně na ulici Přízova, kde již ve 20. letech minulého století sídlila soukromá semenářská firma. Po 2. sv. válce se do…

2Zemědělská společnost Drnovice, a.s.

Společnost za dobu svého trvání nezměnila náplň své činnosti, kterou je zemědělství včetně prodeje nezpracovaných zemědělských výrobků. Zpracováváme produkty rostlinné a živočišné výroby. Dále se zaměřujeme na výrobu a distribuci obilovin, krmné i potravinářské pšenice a dalších agro produktů.

3ZEMO, spol. s r.o.

Prodáváme nezpracované zemědělské komodity, nabízíme rostlinnou výrobu a další zemědělské služby.

4ZD Bohuňovice s.r.o.

Provozujeme rostlinnou výrobou kombinovanou se živočišnou. Zabýváme se opravami zemědělské a lesnické techniky.

5OSEVA, AGRO Brno, spol. s r.o. (pobočka Tavíkovice)18 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Tavíkovice 41, Tavíkovice Bezdlužná

Naším oborem je výroba, úprava a prodej nezpracovaných zemědělských výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje, chemických látek a uznaného osiva a sadby.

6SILENA Valašské Klobouky, s.r.o.

Naším oborem je prodej nezpracovaných zemědělských výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje. Poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví.

7Lesní družstvo Osvětimany, družstvo

Specializujeme se na odbornou správu lesů. Zajišťujeme těžbu dřeva včetně prodeje nezpracovaných lesních výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje. Poskytujeme služby v oblasti myslivosti.

8Hanácká zemědělská a.s.

Dolany 316, Dolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zpracování rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme nezpracované zemědělské a lesní výrobky. Zajišťujeme prodej těchto produktů.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej nezpracovaných zemědělských výrobků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej nezpracovaných zemědělských výrobků najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.