RenoFarma Beskyd, a.s.

Specializujeme se na rostlinnou výrobu a chov skotu v regionu Beskydy. Naše farmy zpracovávají více než 2100 hektarů orné půdy, kde pěstujeme obilniny, kukuřici a řepku olejnou. Provozujeme bioplynovou stanici a poskytujeme mechanizační služby.

  • Kontaktní osoby 3

    VLASÁK PETR (Předseda představenstva)
    DVOŘÁK MIROSLAV (Člen představenstva)
    MOREELS PHILIPPE MARC (Člen představenstva)
  • Klíčová slova 36

    zemědělství, rostlinná výroba, chov skotu, bioplyn, ekologické zemědělství, fotovoltaická elektrárna, zemědělské farmy, výroba potravin, agroekologie, mechanizační služby, udržitelnost, region beskydy, řepka olejná, obilniny, kukuřice, pícniny, zahradnictví, čerstvé produkty, energetická efektivnost, ekologické projekty, farmaření, české potraviny, zemědělské technologie, investice do zemědělství, zelená energie, životní prostředí, výroba biomasy, obnovitelné zdroje, podpora zemědělství, agropodnikání, farmaření v české republice, regionální produkce, přírodní zemědělství, řízení farmy, zemědělské inovace, vzdělávání v zemědělství

  • Popis

    Naše společnost se specializuje na tradiční zemědělství v oblasti Beskyd. Obhospodařujeme více než 2100 hektarů orné půdy, na které pěstujeme širokou škálu plodin včetně obilovin, kukuřice a pícnin. Chov skotu je naším dalším klíčovým zaměřením, co se týče rostlinné výroby, zajišťujeme kvalitní produkty pro naše zákazníky. Naše bioplynová stanice v Hodoňovicích přispívá k udržitelné energetice, zatímco prodejna Rolnička v Palkovicích nabízí čerstvé zemědělské produkty. Kromě toho nabízíme mechanizační služby v zemědělství a podporujeme ekologické projekty, jako je výstavba fotovoltaických elektráren pro vlastní spotřebu. S důrazem na ochranu životního prostředí a inovace, věnujeme se také zahradnické činnosti a spolupracujeme na projektech financovaných z evropských zdrojů.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu RenoFarma Beskyd, a.s.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.