Prodej dioptrických brýlí – Morava

Prodej dioptrických brýlí je v dnešní době velmi rozšířený a oblíbený. Lidé si je pořizují nejen kvůli korekci zraku, ale také jako módní doplněk.

1–10 firem z 80 nalezených Filtry

1Jamnická Marcela - Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Solná 42/5, Opava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

2Optika Šternberk - Jaroslava Korcinová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Radniční 88/2, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Nabízíme velký výběr brýlových obrub klasických i extravagantních, brýlových čoček s různou úpravou, doplňků. Samozřejmostí je i odborné poradenství. Prodáváme dioptrická skla renomovaných firem a sluneční brýle.

3SEMI OPTIK s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Kostelní 182/1, Miroslav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček a dále také obruby na míru. Můžete se k nám objednat na měření zraku. Poskytujeme odborné a profesionální poradenství. Náš sortiment zboží naleznete v našem internetovém obchodě.

4Oční optika OPTOMEDIC DD s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen.Svobody 2821/19B, Šumperk Bezdlužná

Oční centrum OPTOMEDIC zajišťuje kompletní služby všem svým pacientům a zákazníkům v oční ambulanci MUDr. Jany Dvořákové /již od roku 1994/ a od roku 2000 i v oční optice vedené optometristou Antonínem Dvořákem Dis. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.…

5Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…

6CM OPTIK, s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Česká 239/23, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a děláme odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem a dále děláme zhotovení a prodej dioptrických brýlí. Nabízíme prodej slunečních brýlí a pouzder a doplňkového sortimentu a poskytujeme aplikace kontaktních čoček.

7LUMIOPTIC s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Veveří 456/9, Brno-Veveří
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej brýlové obruby různých značek a cen a také čočky značek OMEGA,NIKON, DIOPTRA, HOYA, ZEISS, MULTIFOKÁL, BIFO, TRANSITION. Optické a sluneční brýle s 100% UV značek Esprit, Elle, D&G, Jaguar i Hugo Boss. Dále nabízíme lupy a pouzdra a čisticí prostředky, doplňky a speciální brýle…

8JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

9Optika Hana Kroumanová2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Merhautova 955/77, Brno-Černá Pole
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme prodej dioptrických brýlí a brýlové poradenství a brýlové obruby a brýlová sklai také sluneční brýle a sportovní brýle a brýle na předpis a dále i kontaktní čočky. A děláme aplikace kontaktních čoček a měření zraku.

10OPTIKA RICHTER, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(112)
Žerotínovo náměstí…, Brno-Veveří
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

OPTIKA RICHTER, s.r.o.-Děláme vyšetření zraku a aplikace kontaktních čoček a dále prodáváme brýlové obruby a sluneční brýle a dioptrická skla i zvětšovací pomůcky.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dioptrických brýlí v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je možné zakoupit dioptrické brýle v několika optikách, které nabízejí široký výběr různých typů a značek.

V první řadě je nutné si nechat změřit dioptrie u očního lékaře, který určí potřebnou korekci zraku. Poté se může zákazník vydat do optiky, kde mu budou nabídnuty různé druhy brýlí. Mezi nejčastější patří klasické celorámové brýle, polotovary, rámové brýle nebo bezrámové brýle.

Celorámové brýle jsou nejtradičnější a nejrozšířenější typ dioptrických brýlí. Jsou vyrobeny z kovu nebo plastu a mají celý rám kolem skel. Polotovary jsou brýle, které mají pouze horní část rámu a spodní část je bez rámu. Rámové brýle mají rámy pouze kolem skel a bezrámové brýle jsou bez rámu úplně.

Kromě typu brýlí je důležité zvolit také správný materiál skel. Nejčastěji se používají plastová nebo skleněná skla. Plastová skla jsou lehčí a odolnější, ale mají horší optické vlastnosti než skleněná skla. Skleněná skla jsou naopak těžší, ale mají lepší optické vlastnosti.

V optice je také možné si vybrat z různých druhů povlaků na sklech. Mezi nejčastější patří antireflexní povlak, který snižuje odlesky a zlepšuje kvalitu obrazu, a tvrdostní povlak, který chrání skla před poškrábáním.

Ceny dioptrických brýlí se liší podle typu brýlí, materiálu skel a značky. v oblasti Morava se ceny pohybují od několika set korun až po několik tisíc korun. V některých optikách je také možné využít akční nabídky a slevy.

Výběr dioptrických brýlí by měl být pečlivý a zákazník by si měl být jistý, že si vybral správný typ brýlí a materiál skel. Optiky v oblasti Morava nabízejí široký výběr různých druhů brýlí a kvalifikovaný personál pomůže s výběrem a poradí s jakýmkoliv dotazem.