Příjem nových pacientů – Morava

Příjem nových pacientů je pro každou lékařskou praxi klíčovým faktorem pro udržení a rozvoj jejího byznysu. Získání nových pacientů může být obtížné, ale s několika osvědčenými postupy lze tento proces zefektivnit a zvýšit úspěšnost.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Dualdent s.r.o.1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

2Gynekologie - MUDr. Gabriela Střítezská

5.0
★★★★★
★★★★★
(30)
Nádražní 2512/71, Šternberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace poskytuje diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění. Zaměřujeme se na gynekologickou prevenci, poradnu pro těhotné, vedení fyziologického i rizikového těhotenství, léčbu neplodnosti, ultrazvuková vyšetření, antikoncepční poradnu a poradnu pro ženy v klimakteriu.

3MTE spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Hybešova 289/43, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromé centrum zdravotní péče MEDICAL CENTER, otevřené v roce 2007 v nově zrekonstruované budově na adrese Hybešova 43 v Brně, vzniklo za účelem poskytování prvotřídní lékařské péče svým pacientům. MEDICAL CENTER nabízí moderní příjemné prostředí privátních ordinací, lékárny a výdejny…

4MUDr. Jana Pivoňková

Jsem praktický lékař pro děti a dorost do 19 let a nabízíme možnost léčení lampou BIOPTRON a dále děláme fototerapie novorozenecké žloutenky i kožních onemocnění a poúrazových i také pooperačních stavů. Provádíme nastřelování náušnic a nadstandardní očkování a přijímáme i nové pacienty.

6MUDr. Radvana Kompérová

Dobrovského 2199/23, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře MUDr. Radvany Kompérové za asistence zdravotní sestry Hany Medkové přijímá objednané i neobjednané pacienty. Ordinace se nachází pod záštitou Polikliniky Dobrovského a to v 1. poschodí, kde také naleznete ambulantní specialisty v odbornosti: interní - cévní, kardiologie,…

7MUDr. Ivana Rotscheinová, praktický lékař pro děti a dorost

3.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Údolní 393/18, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování péči dětem od narození až do 19. let. Ordinace v centru města, smlouvy se všemi pojišťovnami a přijem nových pacientek.

8AAA-oční, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 144, Újezd u Brna Bezdlužná

AAA-oční, s.r.o. Provozujeme oční ordinaci pro děti a dospělé. Nabízíme vyšetření vidění i očního tlaku pomocí očního mikroskopu, tonometru, refraktometru, optotypu a perimetru.

9MVDr. Jan Zobač

4.9
★★★★★
★★★★★
(42)
Bučovská 155 , Slavkov u Brna Bezdlužná

Provádíme provozování a služby veterinární ordinace. Naší snahou je vytvořit pro Vás příjemné prostředí s osobním a individuálním přístupem k pacientům, na co možná nejvyšší odborné úrovni.

10MUDr. Margita Matyšková

Višňové 171, Višňové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické zubní lékařky. Příjem nových pacientů.


Firmy v dalších lokalitách


Příjem nových pacientů v lokalitě Morava – detailní popis

1. Zlepšení online přítomnosti
V dnešní době je důležité mít dobře navrženou a funkční webovou stránku, která bude obsahovat veškeré informace o lékařské praxi, včetně kontaktů, otevírací doby a služeb, které jsou nabízeny. Dále je vhodné mít aktivní sociální média, kde se pravidelně sdílí informace o praxi a zdravotních tématech.

2. Zlepšení reputace
Důvěra je klíčovým faktorem pro získání nových pacientů. Lékařská praxe by měla mít pozitivní recenze od pacientů, které lze získat například prostřednictvím online hodnocení. Dále je důležité mít kvalitní a přátelský personál, který bude pacienty vítat a poskytovat jim kvalitní péči.

3. Marketingové aktivity
Lékařská praxe by měla využívat různé marketingové aktivity, jako jsou například letáky, plakáty, inzerce v místních novinách a další. Důležité je cílit na konkrétní cílovou skupinu, například na rodiny s dětmi, starší osoby nebo sportovce.

4. Spolupráce s místními organizacemi
Spolupráce s místními organizacemi, jako jsou například školy, sportovní kluby nebo senior centra, může být velmi účinným způsobem, jak získat nové pacienty. Lékařská praxe může nabídnout například bezplatné zdravotní prohlídky nebo přednášky na téma zdraví.

5. Zlepšení dostupnosti
Dostupnost lékařské praxe je pro pacienty velmi důležitá. Lékařská praxe by měla mít dostatečný počet lékařů a sester, aby byla schopna poskytovat kvalitní péči včetně akutních případů. Dále je důležité mít dostatečný počet parkovacích míst a být dobře dostupný pro pacienty, například v centru obce Morava.

Celkově lze říci, že získání nových pacientů je proces, který vyžaduje trpělivost a úsilí. S využitím výše uvedených postupů lze však zvýšit úspěšnost a získat nové pacienty, kteří budou spokojeni s poskytovanou péčí a budou se stávat pravidelnými klienty lékařské praxe.