Párová masáž – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Balnearia s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Zahradách 102, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum s nabídkou hydroterapie, masáží, thajských masáží či zábalů, pedikúry a manikúry. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

2Mgr. Jurečková Veronika - masáže

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 1325, Lipník nad Bečvou Bezdlužná

Specializuji se na aromaterapii a relaxační holistickou aromaterapeutickou masáž. Aromaterapie je terapeutická metoda využívající léčivých vlastností aromatických (neboli éterických = esenciálních) olejů. Jsou to aromatické látky obsažené v rostlinách a získávané povětšinou parovodní destilací.

3Odstrčilová Tereza- psycholožka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kozlovice 998, Kozlovice Bezdlužná

Nabízím individuální psychologické poradenství, rodinné poradenství, párové terapie, přednášky a besedy, masáže, jógu a projekty pro veřejnost.

4MASRETTE MASÁŽE s.r.o.

U Hrůbků 2997/154, Ostrava-Zábřeh
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Firma se zabývá masážemi pohybového aparátu do nichž spadá klasická masáž, lymfatická masáž, Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž, reflexologie….,ale i cvičení jako SM systém. Nabízíme i relaxační masáže aromaterapii, lávové kameny, párové masáže a další.

5Žaneta Machalová- Tantra masáže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hybešova 271/29, Brno - Staré Brno

Salon tatrických masáží.

6Skalíková Zdenka- Masáže RePeTe

Holičství, pedika, manikúra a masáže- sportovní, telaxační, párové a tělové svíce.


Firmy v dalších lokalitách


Párová masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Párová masáž najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.