Párová masáž – Morava

Párová masáž je oblíbenou relaxační procedurou v oblasti Morava. Tato masáž je určena pro dva lidi, kteří si chtějí užít společně chvíle odpočinku a relaxace.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme služby v oblasti tradiční čínské medicíny a fyzioterapie.

Poslat poptávku sakuraclinic.cz 797 977 707

Provozujeme wellness centrum s nabídkou hydroterapie, masáží, thajských masáží či zábalů, pedikúry a manikúry. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

Poslat poptávku wellness.balnearia.cz 572 501 225

Specializuji se na aromaterapii a relaxační holistickou aromaterapeutickou masáž. Aromaterapie je terapeutická metoda využívající léčivých vlastností aromatických (neboli éterických = esenciálních) olejů. Jsou to aromatické látky obsažené v rostlinách a získávané povětšinou parovodní destilací.

Poslat poptávku aroma-masaze.eu 737 904 522

Nabízím individuální psychologické poradenství, rodinné poradenství, párové terapie, přednášky a besedy, masáže, jógu a projekty pro veřejnost.

Poslat poptávku psycholog-beskydy.cz 737 215 700

Firma se zabývá masážemi pohybového aparátu do nichž spadá klasická masáž, lymfatická masáž, Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž, reflexologie….,ale i cvičení jako SM systém. Nabízíme i relaxační masáže aromaterapii, lávové kameny, párové masáže a další.

Poslat poptávku masrette.cz 774 673 600

Holičství, pedika, manikúra a masáže- sportovní, telaxační, párové a tělové svíce.

Poslat poptávku 608 700 200

Párová masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Párová masáž je ideální pro páry, přátele nebo rodinné příslušníky, kteří chtějí prožít společně nezapomenutelný zážitek.

Při párové masáži jsou oba klienti umístěni v jedné místnosti, kde jsou masírováni současně. Masáž je prováděna profesionálním masérem, který používá speciální techniky a oleje, aby uvolnil napětí v těle a zlepšil krevní oběh. Párová masáž je ideální pro ty, kteří chtějí prožít společně relaxaci a uvolnění.

Párová masáž je také skvělým způsobem, jak si užít romantickou atmosféru s partnerem. Masáž může být doplněna svíčkami, relaxační hudbou a dalšími prvky, které vytvoří příjemnou a intimní atmosféru. Párová masáž je také skvělým dárkem pro partnera, který ocení společné chvíle odpočinku a relaxace.

V oblasti Morava je možné najít mnoho salonů a wellness center, které nabízejí párovou masáž. Je důležité vybrat si kvalitní a profesionální salon, který má zkušené maséry a používá kvalitní oleje a přípravky. Při výběru salonu je také důležité zohlednit cenu a dostupnost.

Celkově lze říci, že párová masáž je skvělým způsobem, jak si užít společné chvíle odpočinku a relaxace v oblasti Morava. Tato procedura je ideální pro páry, přátele nebo rodinné příslušníky, kteří chtějí prožít společně nezapomenutelný zážitek. Vyberte si kvalitní salon a užijte si příjemné a uvolňující masáže.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.