Parodentologie - léčba paradentózy – Morava

Parodentologie je obor stomatologie, který se zabývá léčbou paradentózy. Tato nemoc postihuje zubní dásně a kosti, které drží zuby v ústech.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Lada Nesiba Dubanská, DiS.

4.4
★★★★★
★★★★★
(248)
Mariánské náměstí 8, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme nabídku služeb dentální hygienistky. Provádíme dentální hygienu, odstraňování zubního kamene a zubní pigmentace, profesionální bělení a leštění zubů. Poskytujeme prevenci a léčbu citlivých obnažených krčků a prevenci a léčbu paradontózy.

2MUDr. Zuzana Plesníková - Zubní ordinace

Hlavní 8, Zborovice Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického zubního lékaře pro děti i dospělé. Nabízíme vyšetření rentgenem, klasické prohlídky, plomby, léčbu paradontózy. Zhotovujeme protetické náhrady fixní i snímací, korunky a jiné.

3IriSdent s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 506/37, Brno- střed
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Plně vybavené stomatologické ordinaci nabízíme služby pacientům všech zdravotních pojišťoven. Stomatologická ordinace poskytující komplexní péči.

4Klimešová Iva, MUDr.-Praktický zubní lékař

Českobratrská 317/3, Olomouc - Nové Sady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializované pracoviště dentální hygieny - prevence paradontózy, ústní hygiena, terapie a léčba nemocí zubů, dásní a dutiny ústní, asociace, běžné stomatologické a protetické výkony a preventivní prohlídky.

5ALTADENT, spol. s r.o.- MDDr. Veronika Kršková2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(46)
Merhautova 224, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako zubní lékařka v ordinaci ALTADENT v Brně. Specializuji se na preventivní péči o chrup, estetickou stomatologii, implantologii, paradontózu a další.

6Rohel Jan, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(47)
Hlavní třída 27, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji stomatologickou ordinaci. Nabízím ošetření zubů, zubní výplně, endodoncii, CAD/CAM Cerec fixní náhrady, snímatelné náhrady, dentální implantáty a léčbu parodontózy.

7Paszek Petr, MUDr.

Jablunkovská 1916, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji stomatologickou ordinaci v Českém Těšíně. Provádím zubní prohlídku, léčbu paradontózy, zubní plomby, ošetření kořenových kanálků, extrakce zubu a zubní korunky.


Firmy v dalších lokalitách


Parodentologie - léčba paradentózy v lokalitě Morava – detailní popis

Paradentóza je způsobena bakteriemi, které se hromadí v zubním plaku a způsobují zánět dásní. Pokud není nemoc včas odhalena a léčena, může vést k úbytku kosti a ztrátě zubů.

Léčba paradentózy je složitý proces, který zahrnuje několik kroků. Prvním krokem je odstranění zubního kamene a plaku z povrchu zubů a dásní. Tento proces se nazývá profesionální čištění a provádí ho zubní hygienistka. Pokud je paradentóza již v pokročilém stádiu, může být nutné provést chirurgický zákrok, při kterém se odstraní poškozená tkáň a kost.

Dalším krokem v léčbě paradentózy je pravidelná péče o zuby a dásně. Pacienti by měli pravidelně navštěvovat zubního lékaře a zubní hygienistku, aby se zabránilo opakování onemocnění. Důležitou součástí péče o zuby a dásně je také správná ústní hygiena, která zahrnuje pravidelné čištění zubů a používání zubní nitě.

v oblasti Morava se nachází několik zubních ordinací, které se specializují na parodentologii. Tyto ordinace nabízejí široké spektrum služeb v oblasti léčby paradentózy, včetně profesionálního čištění, chirurgických zákroků a pravidelné péče o zuby a dásně.

Výhody léčby paradentózy:

- Zlepšení zdraví dásní a zubů
- Prevence ztráty zubů
- Zlepšení celkového zdraví těla
- Zlepšení kvality života

Nevýhody léčby paradentózy:

- Složitý a náročný proces léčby
- Nákladná léčba
- Možné komplikace při chirurgických zákrocích

Vzhledem k tomu, že paradentóza je vážné onemocnění, je důležité včasné odhalení a léčba. Pravidelná péče o zuby a dásně a návštěvy zubního lékaře jsou klíčové pro prevenci této nemoci. Pokud máte podezření na paradentózu, neváhejte kontaktovat svého zubního lékaře a začněte s léčbou co nejdříve.