Parodentologie - léčba paradentózy – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Lada Nesiba Dubanská, DiS.

4.4
★★★★★
★★★★★
(247)
Mariánské náměstí 8, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme nabídku služeb dentální hygienistky. Provádíme dentální hygienu, odstraňování zubního kamene a zubní pigmentace, profesionální bělení a leštění zubů. Poskytujeme prevenci a léčbu citlivých obnažených krčků a prevenci a léčbu paradontózy.

2MUDr. Zuzana Plesníková - Zubní ordinace

Hlavní 8, Zborovice Bezdlužná

Vedeme ordinaci praktického zubního lékaře pro děti i dospělé. Nabízíme vyšetření rentgenem, klasické prohlídky, plomby, léčbu paradontózy. Zhotovujeme protetické náhrady fixní i snímací, korunky a jiné.

3IriSdent s.r.o.

Masarykova 506/37, Brno- střed
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Plně vybavené stomatologické ordinaci nabízíme služby pacientům všech zdravotních pojišťoven. Stomatologická ordinace poskytující komplexní péči.

4Klimešová Iva, MUDr.-Praktický zubní lékař

Českobratrská 317/3, Olomouc - Nové Sady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializované pracoviště dentální hygieny - prevence paradontózy, ústní hygiena, terapie a léčba nemocí zubů, dásní a dutiny ústní, asociace, běžné stomatologické a protetické výkony a preventivní prohlídky.

5ALTADENT, spol. s r.o.- MDDr. Veronika Kršková2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(46)
Merhautova 224, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako zubní lékařka v ordinaci ALTADENT v Brně. Specializuji se na preventivní péči o chrup, estetickou stomatologii, implantologii, paradontózu a další.

6Rohel Jan, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(32)
Hlavní třída 27, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji stomatologickou ordinaci. Nabízím ošetření zubů, zubní výplně, endodoncii, CAD/CAM Cerec fixní náhrady, snímatelné náhrady, dentální implantáty a léčbu parodontózy.

7Paszek Petr, MUDr.

Jablunkovská 1916, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji stomatologickou ordinaci v Českém Těšíně. Provádím zubní prohlídku, léčbu paradontózy, zubní plomby, ošetření kořenových kanálků, extrakce zubu a zubní korunky.


Firmy v dalších lokalitách


Parodentologie - léčba paradentózy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Parodentologie - léčba paradentózy najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.