Ordinace praktického zubního lékaře – Morava

Ordinace praktického zubního lékaře v oblasti Morava je moderní a vybavená nejnovější technologií. Pacienti zde najdou příjemné prostředí a profesionální přístup k léčbě zubů.

1–10 firem z 349 nalezených Filtry

1AV DENT CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

2MEDICPRO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 734, Židlochovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Od února r.1998 pracuji ve své soukromé ordinaci jako praktický lékař pro dospělé a závodní lékař. Poskytuji závodní preventivní péči pro 22 závodů a firem,tj.pro cca 700 osob.Ve své péči mám dále cca 2000 pacientů, převážně ze Židlochovic a okolních obcí.Nabízím zákroky malé chirurgie,…

3MUDr. Libuše Turečková - Zubní ordinace1 pobočka

Praktický zubní lékař MUDr. Libuše Turečková poskytuje provoz a služby ordinace praktické zubní lékařky ve městě Rajhrad.

4Drahoš Vladimír, MUDr. - Praktický zubní lékař

Blanenská 982/15, Kuřim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktický zubní lékař.diagnostika stavu chrupu. Poskytování ambulantní péče, konzultace s pacienty, odstraňování zubního kamene, doporučování v oblasti péče o chrup a dentální hygieny, spolupráce s dentální hygienistkou a dentistou, výplňová terapie a plombování zubů, chirurgické výkony (vrtání,…

5MEDEMA s.r.o. - dentální technika a materiály

Prodáváme materiály a techniku pro stomatologické ordinace a zubní laboratoře. Zastupujeme světově významné značky v oboru. Nabízíme zajištění laboratorních kurzů pro zubní techniky v akreditované zubní laboratoři.

7MUDr.Žižlavský Libor - Dentalibor s.r.o.

Bratislavská 183/2, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mudr. Libor Žižlavský - Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře. Nabízíme bělení zubů, drobné chirurgické zákroky, RTG, odstranění zubního kamene ultrazvukem. Poskytujem léčebnou a preventivní stomatologickou péči pro dospělé i děti. Ordinace se zaměřuje především na prevenci onemocnění…

8MUDr. Jaroslav Petr

Provozujeme ordinaci zubního lékaře. Nabízíme služby dentální hygieny, základní i speciální zubní péči.

9MUDr. Karel Pavlík

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Mášova 738/20, Brno-Veveří Bezdlužná

Provozujeme ordinaci a to praktického zubního lékaře.

10Ridere s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Minská 921/8, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby praktické zubní lékařky a provádím instruktáž a odstranění zubního kamene ultrazvukem a také bělení zubů i fluoridace i dále pískování. Provádíme komplexní stomatologickou péči v oblasti prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie a chirurgie. V našem…


Firmy v dalších lokalitách


Ordinace praktického zubního lékaře v lokalitě Morava – detailní popis

Ordinace je umístěna v centru města, což umožňuje snadnou dostupnost pro všechny pacienty.

Co nabízí ordinace praktického zubního lékaře v oblasti Morava?

- Preventivní péče: Ordinace se zaměřuje na prevenci zubního kazu a dalších zubních problémů. Pacienti zde mohou absolvovat pravidelné kontroly a čištění zubů, které pomáhají udržovat zuby zdravé a krásné.

- Léčba zubů: Pokud se objeví nějaký zubní problém, jako například kazy, záněty nebo ztráta zubů, ordinace nabízí širokou škálu léčebných metod. Lékaři zde pracují s nejmodernějšími technologiemi a materiály, aby pacienti získali co nejlepší výsledky.

- Estetická stomatologie: Ordinace se specializuje také na estetickou stomatologii. Pacienti zde mohou získat bělení zubů, keramické výplně, korunky a mnoho dalšího, co pomáhá zlepšit vzhled zubů a úsměvu.

- Dětská stomatologie: Ordinace praktického zubního lékaře v oblasti Morava se také zaměřuje na dětskou stomatologii. Lékaři zde mají zkušenosti s prací s dětmi a snaží se vytvořit pro ně příjemné prostředí, aby se necítili stresovaní a mohli se léčbě věnovat bez obav.

- Emergency služba: Pokud se objeví náhlý zubní problém, jako například silné bolesti, zlomený zub nebo jiné akutní stavy, ordinace nabízí emergency službu. Pacienti se mohou obrátit na lékaře i mimo běžné ordinační hodiny.

Ordinace praktického zubního lékaře v oblasti Morava je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a profesionální péči o své zuby. Lékaři zde pracují s nejmodernějšími technologiemi a materiály a snaží se vytvořit pro pacienty příjemné prostředí. Díky široké škále služeb a specializací je ordinace vhodná pro všechny věkové kategorie.