Oprava zubní náhrady – Morava

Oprava zubní náhrady je proces, kterým se zubní lékaři zabývají, když pacienti potřebují opravit nebo nahradit své zubní protézy. Tento proces může být nezbytný v případě, že zubní náhrada je poškozena, zlomena nebo se z ní vypadly zuby.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Stejskalová Bronislava

Provoz stomatologické laboratoře. Dále výroba všech typů deskových a funkčních aparátů.

2Hábová Eva

Provozování stomatologické laboratoře. Dále výroba metalokeramických a celokeramických fixních i snímatelných náhrad.

3BALÁŠOVÁ s.r.o.

Vedeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Provádíme zhotovování a opravy fixních, snímacích a ortodontických stomatologických náhrad.

4Barnetová Drahomíra

Janáčkova 42510a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, převážně německého původu se zárukou kvality. Výroba a opravy stomatologických náhrad. Bezkovová keramika, titankeramika a metalkeramika, kovokeramika, zirkon.Deflex.CAD-CAM. Práce na implantátech. Zásuvné…

5Štourač Antonín

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, výroba a opravy stomatologických náhrad, můstků, protéz. Práce na implantátech.

6Stomatologie spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Blažkova 2936/5, Hodonín
Dnes už má zavřeno

Jsme nestátní zařízení, které poskytuje služby pro stomatologické ordinace. Naše zubní laboratoř se zabývá výrobou protetických zubních náhrad pomocí nejnovější a nejmodernější technologie CAD/CAM. Naše výrobky zaručují kvalitu, estetiku, životnost a především spokojenost pacientů. Dentální náhrady…

7BISCO, s.r.o.

Rovná 964/18, Ostrava-Přívoz
Dnes už má zavřeno

BISCO, s.r.o., se sídlem Rovná 964/18, 702 00, Ostrava-Přívoz, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 16884, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1997. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

8D.A.D. - stomatologická laboratoř, spol. s r.o., spol. s r.o.

D.A.D. - stomatologická laboratoř, spol. s r.o., spol. s r.o., se sídlem Partyzánů 2174, 688 01, Uherský Brod, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29066, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1997.…

9DENTALLAB B+B, s.r.o.

DENTALLAB B+B, s.r.o., se sídlem Školní 1729, 755 01, Vsetín, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 21372, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

10DentEva s.r.o.

DentEva s.r.o., se sídlem Lipovská 523/29, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 43627, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2008. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava zubní náhrady v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je mnoho zubních klinik, které nabízejí služby opravy zubních náhrad. Tyto kliniky mají k dispozici moderní vybavení a zkušené zubní lékaře, kteří jsou schopni provést opravu zubní náhrady rychle a efektivně.

Proces opravy zubní náhrady se obvykle skládá z několika kroků:

1. Vyšetření a diagnostika - zubní lékař nejprve vyšetří zubní náhradu a určí rozsah poškození. Pokud je to nutné, může provést rentgenové vyšetření.

2. Odstranění poškozených částí - pokud jsou některé části zubní náhrady poškozeny, musí být odstraněny.

3. Příprava na opravu - zubní lékař připraví zubní náhradu na opravu a připraví materiály, které budou potřeba.

4. Oprava - zubní lékař provede opravu zubní náhrady pomocí speciálních materiálů a technik.

5. Kontrola a úpravy - po dokončení opravy zubní lékař provede kontrolu a případné úpravy, aby byla zubní náhrada plně funkční.

Oprava zubní náhrady může být prováděna na různých typech zubních náhrad, včetně zubních korun, mostů, implantátů a zubních náhrad na snímku. Většina zubních klinik v oblasti Morava nabízí tyto služby a mohou pomoci pacientům s jakýmkoli typem zubní náhrady.

Výhody opravy zubní náhrady jsou zřejmé - pacienti mohou obnovit svou zubní náhradu a vrátit se k normálnímu fungování svých zubů. Oprava zubní náhrady také může pomoci zabránit dalším poškozením a prodloužit životnost zubní náhrady.

v oblasti Morava je mnoho zubních klinik, které nabízejí služby opravy zubních náhrad. Pokud máte problémy se svou zubní náhradou, můžete se obrátit na jednu z těchto klinik a získat kvalitní a efektivní péči.