Oprava zubní korunky – Morava

Oprava zubní korunky je zákrok, který se provádí v případě, že korunka na zubu je poškozená nebo se z ní něco ztratilo. Tento problém může být způsoben například kousnutím do tvrdého předmětu, pádem nebo zubním kazem.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Barnetová Drahomíra

Janáčkova 42510a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, převážně německého původu se zárukou kvality. Výroba a opravy stomatologických náhrad. Bezkovová keramika, titankeramika a metalkeramika, kovokeramika, zirkon.Deflex.CAD-CAM. Práce na implantátech. Zásuvné…

2Štourač Antonín

Provozujeme samostatnou stomatologickou laboratoř. Používáme výhradně kvalitní materiály, výroba a opravy stomatologických náhrad, můstků, protéz. Práce na implantátech.

3Stomatologie spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Blažkova 2936/5, Hodonín
Dnes už má zavřeno

Jsme nestátní zařízení, které poskytuje služby pro stomatologické ordinace. Naše zubní laboratoř se zabývá výrobou protetických zubních náhrad pomocí nejnovější a nejmodernější technologie CAD/CAM. Naše výrobky zaručují kvalitu, estetiku, životnost a především spokojenost pacientů. Dentální náhrady…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava zubní korunky v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud není korunka opravena včas, může dojít k dalším komplikacím, jako je zánět dásní nebo infekce zubní dřeně.

v oblasti Morava je možné provést opravu zubní korunky u zubního lékaře. Tento zákrok se provádí v několika krocích:

1. Vyšetření zubu - zubní lékař nejprve vyšetří zub a posoudí, zda je nutná oprava korunky. Pokud ano, přistoupí k dalším krokům.

2. Odstranění poškozené korunky - zubní lékař odstraní poškozenou korunku a připraví zub na novou korunku.

3. Odlití nové korunky - zubní lékař odlévá novou korunku z kovu nebo keramiky, která bude přesně odpovídat tvaru a barvě zubu.

4. Nanesení dočasné korunky - dokud není nová korunka hotová, zubní lékař nanesení dočasnou korunku, která chrání zub před dalšími poškozeními.

5. Nanesení nové korunky - po dokončení nové korunky ji zubní lékař připevní na zub pomocí speciálního lepidla.

Oprava zubní korunky je běžný zákrok, který se provádí většinou bez problémů. Po zákroku může být zub citlivý na teplotní změny, ale to by mělo odeznít během několika dní. Je důležité dodržovat správnou ústní hygienu a pravidelně navštěvovat zubního lékaře, aby se zabránilo dalším problémům s korunkou.

v oblasti Morava je možné provést opravu zubní korunky u několika zubních lékařů. Mezi nejznámější patří:

- Zubní ordinace Morava - tato ordinace nabízí kompletní zubní péči včetně opravy zubních korunek. Mají moderní vybavení a zkušené zubní lékaře.

- Stomatologická klinika Morava - tato klinika se specializuje na estetickou stomatologii a nabízí široké spektrum služeb včetně opravy zubních korunek.

- Zubní studio Morava - tato ordinace se zaměřuje na celkovou péči o ústa a zuby a nabízí i opravu zubních korunek.

Všechny tyto ordinace mají k dispozici moderní vybavení a zkušené zubní lékaře, kteří jsou schopni provést opravu zubní korunky bez problémů. Je důležité si vybrat zubního lékaře, který má dobré reference a kterému důvěřujete.