Montessoriovská škola – Morava

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Mezinárodní Montessori mateřská škola Olomouc, z.ú.

Vídeňská 675/5 , Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme mezinárodní škola montessori. Poskytujeme mezinárodně oceňovaný vzdělávací program Montessori podle AMI (Association Montessori Internationale). Součástí je Základní škola Olomouc, školka a jesle Olomouc. Jsme česko-anglická škola.

2Středisko volného času Vratimov, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(44)
Frýdecká 377/61, Vratimov Bezdlužná

Dům dětí a mládeže Vratimov je příspěvková organizace, která pořádá řadu zájmových činností pro děti a mládež včetně táborů, výuky cizích jazyků klasickou i montessori metodou, kurzy šachů, počítačových dovedností, a spostu jiných. I dospělí zde najdou své místo, např. v kurzu sebeobrany, či v…

3Grůzová Lucie, Mgr.

Provoz dětského studia. Nabídka programů znakování a angličtiny pro děti. Pořádání kurzů i pro rodiče.

6Montessori Morava

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Ječná 1321/29a, Brno Bezdlužná

V Montessori centru nabízíme vzdělávací služby pro rodiče a děti ve věku 0-12 let. V našich programech se zaměřujeme především na nejmenší děti a jejich rodiče. Také se věnujeme vzdělávání dospělých - rodičů a pedagogických pracovníků v oblasti přirozené výchovy, a to formou akreditovaných kurzů,…

7Mateřská škola BROUČEK

Kasárna 500, Bzenec Bezdlužná

Mateřská škola pro 28 dětí nabízí výuku metodou Montessori.

8Zdravá anglická mateřská škola s.r.o.

Rybniční 158/3, Olomouc - Nedvězí
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Soukromá anglická mateřská škola. Používáme Montessori prvky, podáváme zdravou stravu a garantujeme nízký počet dětí ve skupině. Naše školka je umístěna v nových moderních prostorech se zahradou. Nabízíme i prázdninový provoz.

9MATEŘSKÁ ŠKOLA JAZYKOVÁ A UMĚLECKÁ s.r.o.

Petelinova 593/18, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Školka v Olomouci nabízí nadstandardní program pro předškolní děti. Ve školce naleznete výuku angličtiny, hudební a výtvarnou výchovu, sport, kvalitní stravování, školní taxi, tenis, plavání, lyžování, individuální přístup, výuka s prvky Montessori.

10Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Repinova 3043/19, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Centrum zabezpečuje posilování hodnot rodiny a mezigeneračních vztahů, úlohy rodičů, mateřské a otcovské role ve společnosti, podpory právní ochrany rodiny, mateřství a rovných příležitostí pro všechny.


Firmy v dalších lokalitách


Montessoriovská škola v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Montessoriovská škola najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.