Lesní školky – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Mateřská škola Brno, Synkova

Synkova 2166/24, Brno Bezdlužná

Mateřská škola Synkova se nachází v městské části Brno - Líšeň a je zaměřená na environmentální výchovu.

2Malý strom

Žilkova 1996/40a, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromá mateřská škola Malý strom pro děti od 3 let. Používáme prvky alternativních metod pro předškolní vzdělávání dle metod: Respektovat a být respektován; Zdravá mateřská škola a na ni navazující vzdělávací program Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole; Lesní mateřská škola; Předškolní…

3Anglická školička s.r.o.

Soukromá anglická mateřská škola. Nabízíme individuální přístup, rodinnou atmosféru, 1 x týdně lesní školku, zdravou bio stravu.

4Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace. Základní škola pro 250 žáků s družinou a jídelnou.

5Mateřská škola Zlín, Slovenská 3660 ,příspěvková organizace

Mateřská škola s celodenní péčí se nachází v klidové zóně města Zlína, část Lesní čtvrt, naproti 3. ZŠ. Lokalita nám nabízí realizaci prvků ekologické výchovy, umožňuje vycházky, pozorování, prožitkové učení v přírodě, rozvíjení pohybových dovedností. Jsme členy celostátní sítě EVVO „Mrkvička“.

7Rášová Vladimíra - Báječná školička a jesle

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Frajtově náměstí 88…, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme soukromou mateřskou školu s individuálním přístupem. Se zaměřením na sportovní, hudební, lesní, dramatické a kreativní aktivity a předškolní přípravu.

8Jiný rodič, z.s.

První lesní školka s celodenní výukou angličtiny, klub pro školáky - celodenní pobyt v přírodě (les, potůček, louka, pole), výuka angličtiny prožitkem ( hry, objevování, pokusy, tvoření), zdravá a chutná strava pro každého (veganská i bezlepková), zodpovědný přístup k přírodě.


Firmy v dalších lokalitách


Lesní školky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lesní školky najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.