Rodinné školky – Morava

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Mateřská škola a školní jídelna Kopretina Olomouc, s.r.o.

Koželužská 969/9, Olomouc
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provozujeme mateřskou školu, školní jídelnu a zařízení péče o děti do šesti let věku s možností pravidelné i nepravidelné docházky podle potřeb rodiny. Provozní doba školky je denně od 6:00 do 18:00 hod. – po celý rok bez ohledu na školní prázdniny. Individuální přístup pro rozvoj osobnosti dětí.

2Rodinné centrum PASTELKA o.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
náměstí Karla IV. 4…, Brno Bezdlužná

Nabízíme aktivity a programy pro maminky na mateřské dovolené, děti v předškolním věku i celé rodiny.

3Hovězáková Iva, Mgr. - Hlídání dětí

Zajišťujeme profesionální hlídání dětí, doprovod dětí do školky i do zájmových kroužků, sportovní program a doučování dětí. Během hlídání je možnost konverzovat v angličtině, procvičit se v malování, nebo si třeba zacvičit. Samozřejmostí je i hlídání dětí u Vás doma (kdekoliv v Brně a okolí), i…

4Mateřská škola Brno, Letní

Letní 1352/3, Brno Bezdlužná

Jsme MŠ rodinného typu pro 43 dětí . Mámé 2 věkově smíšené třídy. O děti se starají 3 pani učitelky a 2 provozní pracovnice. Celodenní strava (2 svačiny a oběd) se dováží ze školní kuchyně MŠ Kamenačky.

5Mateřská škola RADOST Brno, Michalova

Michalova 2430/2, Brno
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Naše mateřská škola se nachází v Brně, v městské části Líšeň, na ulici Michalova. Pracujeme v síti mateřských škol podporujících zdraví. Máme vypracovaný vlastní vzdělávací program, ve kterém popisujeme způsoby naší práce a cesty, jak vzdělávat děti k toleranci a respektu nejen lidí navzájem, ale…

6Základní škola a mateřská škola Tetčice, okr. Brno-venkov, příspěvková…1 pobočka

Základní škola s mateřskou školu, zajištujeme výchovu a vzdělaní v klidném prostředí, všestranné rozvíjení dětské osobnosti, zajímavé akce pro děti a jejich rodiny, stravování z vlastní školní jídelny.

7EMILY club s.r.o.

Zemědělská 1716/76, Brno
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme výchovně vzdělávácí centrum, soukromou mateřskou školku a kurzy pro rodiče s dětmi.

8Anglická školička s.r.o.

Soukromá anglická mateřská škola. Nabízíme individuální přístup, rodinnou atmosféru, 1 x týdně lesní školku, zdravou bio stravu.

9KIKI klub, s.r.o.

Rašínova 467, Zlín Bezdlužná

Jsme nově otevřené rodinné dětské centrum ve Zlíně. Kapacita dětského centra je 12 dětí. Nabízíme krásné, moderní, nadstandartní prostředí, umístěné v samotném centru města. Dětem se budou věnovat kvalifikovaní pedagogové a zajišťovat jim program a aktivitu v průběhu celého dne.

10Mateřská škola Ublo, okres Zlín

Ublo 74, Ublo Bezdlužná

Mateřská školka rodinného typu poskytuje péči dětem od 2,5 do 7 let. Zdravé a přátelské klima školky, vlastní stravování, velkou zahradu a dětské hřiště, vycházky do lesa, dětské akce - besídky, karnevaly, plavání, kroužek flétny a angličtiny.


Firmy v dalších lokalitách


Rodinné školky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rodinné školky najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.