Mikromasáž očního okolí – Morava

Mikromasáž očního okolí je moderní a účinná metoda, která pomáhá zlepšit vzhled pokožky v oblasti kolem očí. V oblasti Morava je tato metoda stále více populární, protože lidé si uvědomují, jak důležité je mít zdravou a krásnou pokožku.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabývám se lymfatickými masážemi – očistou a zprůchodněním lymfatických cest celého těla. Kromě lymfatických masáží poskytuji klasickou masáž, indickou masáž, masáž lávovými kameny a další druhy masáží. Objednat se ke mně můžete i na lymfodrenážní kalhoty, parafínový zábal nebo infra saunu.

Poslat poptávku lymphfit.cz 606 322 001

Nabízím Vám ošetření a uvolňující masáže, kde si stačí vybrat tu správnou, kterou zrovna potřebujete. Nečekejte, až vás bude bolet celé tělo. Masáže by se měly stát přirozenou součástí Vaší fyzické i duševní očisty.

Poslat poptávku relax-nio.cz 603 547 166

Vytváříme podmínky pro příjemnější prostřední ve všech oblastech lidského života. Nabízíme regeneraci těla i ducha, programování snů a vody. Masáže nohou, těla a očí. Zajišťujeme i harmonizaci organizmu. Využíváme poslední poznatky vědy a kapacity mozku k pozitivním postupům.

Poslat poptávku w.regenclub.cz 603 539 484

Provoz kosmetického studia. Mikromasáž, speciální péče o mladou pleť - poradenství, líčení - kurzy, individuální přístup ke každé klientce.

Poslat poptávku 728 543 980

Výklad karet je určen pro Vás, kteří hledáte radu ve složité životní situaci. Pomohu jak nejlépe umím. Nabízím očistu těla a duše formou relaxační masáže.

Poslat poptávku 608 264 206

Kosmetika, masáže, úprava a barvení řas a obočí, masáže celého těla a jednotlivých částí, mikrodermabraze, hloubkové vakuové čištění pleti (akné), laserové ošetření problematické pleti, depilace voskem.

Poslat poptávku bckosmetika.cz 777 418 044

Nabízím činnosti pro osobní a fyzickou pohodu - masáže a očistné a regenerační techniky - hydrocolon, lymfatické masáže, měkké a myofasciální techniky, harmonizační masáže, AKABANE tepelný test nebo ACULIFE.

Poslat poptávku hydrocolon-olomouc.cz 775 620 402

Mikromasáž očního okolí v lokalitě Morava – detailní popis

Mikromasáž očního okolí je neinvazivní procedura, která se provádí pomocí speciálního zařízení, které stimuluje krevní oběh a podporuje tvorbu kolagenu. Tím se zlepšuje elasticita pokožky a redukují se vrásky a jemné linky v oblasti kolem očí.

V oblasti Morava je mikromasáž očního okolí prováděna odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti kosmetických procedur. Tito odborníci používají nejmodernější technologie a postupy, aby zajistili maximální účinnost a bezpečnost pro své klienty.

Mikromasáž očního okolí je vhodná pro všechny, kteří chtějí zlepšit vzhled své pokožky v oblasti kolem očí. Tato metoda je ideální pro ty, kteří trpí tmavými kruhy, otoky nebo jemnými linkami v této oblasti.

V oblasti Morava je mikromasáž očního okolí k dispozici v mnoha kosmetických salonech a klinikách. Pokud hledáte účinnou a bezpečnou metodu, jak zlepšit vzhled své pokožky v oblasti kolem očí, mikromasáž očního okolí je tou správnou volbou.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.