Mikromasáž očního okolí – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Juříková Jana

Zlechov 149, Zlechov Bezdlužná

Nabízím Vám ošetření a uvolňující masáže, kde si stačí vybrat tu správnou, kterou zrovna potřebujete. Nečekejte, až vás bude bolet celé tělo. Masáže by se měly stát přirozenou součástí Vaší fyzické i duševní očisty.

2REGEN CLUB z.s.

Brněnská 1381, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vytváříme podmínky pro příjemnější prostřední ve všech oblastech lidského života. Nabízíme regeneraci těla i ducha, programování snů a vody. Masáže nohou, těla a očí. Zajišťujeme i harmonizaci organizmu. Využíváme poslední poznatky vědy a kapacity mozku k pozitivním postupům.

3Koppová Iveta - KOSMETICKÉ STUDIO

Provoz kosmetického studia. Mikromasáž, speciální péče o mladou pleť - poradenství, líčení - kurzy, individuální přístup ke každé klientce.

4Jemelíková Pavlína-doteky reiki.cz

Nabízím kurzy Reiky a meditace. Poradím se zdravím stylem života. Provozuji praxi v pondělí.

5Jana Chvílová - esoterické služby, kartářka, čištění těla

Výklad karet je určen pro Vás, kteří hledáte radu ve složité životní situaci. Pomohu jak nejlépe umím. Nabízím očistu těla a duše formou relaxační masáže.

6Kosmetika Barbora Cakiqi

Kosmetika, masáže, úprava a barvení řas a obočí, masáže celého těla a jednotlivých částí, mikrodermabraze, hloubkové vakuové čištění pleti (akné), laserové ošetření problematické pleti, depilace voskem.

7Pátečková Martina

Provozujeme služby kosmetiky a masáže obličeje i také dekoltu a dále poskytování mikromasáže očí a epilace i barvení řas a obočí a třpytivého tetování i nail artu.

8Ševčíková Alena

Nabízím masáže, vč. masáží očí.

9Zapletalová Věra- Regenerační Centrum

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sladkovského 277/61, Olomouc Bezdlužná

Nabízím činnosti pro osobní a fyzickou pohodu - masáže a očistné a regenerační techniky - hydrocolon, lymfatické masáže, měkké a myofasciální techniky, harmonizační masáže, AKABANE tepelný test nebo ACULIFE.


Firmy v dalších lokalitách


Mikromasáž očního okolí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mikromasáž očního okolí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.