Mikrokoskopická endodoncie – Morava

Mikrokoskopická endodoncie je moderní způsob léčby zubů, který se využívá při odstraňování zánětu v kořenovém kanálku. Tento zákrok se provádí pomocí speciálního mikroskopu, který umožňuje zubnímu lékaři vidět a pracovat s velmi malými detaily.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Tomáš Sojka- Zubní ordinace Brno

4.9
★★★★★
★★★★★
(6)
Strž 559/6, Brno-Štýřice Bezdlužná

Provozujeme privátní zubní ordinaci a nabízíme ošetření pomocí zubních implantátů a estetické stomatologie a stomatologické protetiky a také laseru.

2Mikrodental Studio s.r.o.- MDDr. Josef Macháň

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Komenského 224/1, Mikulov
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Jsem zubní lékař. Specializuji se na na mikroskopickou endodoncii, protetiku a celkové rekonstrukce.

3Kuczinský Igor, MUDr.

4.1
★★★★★
★★★★★
(69)
Českobratrská 2227/7, Moravská Ostrava
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Pracuji jako stomatolog. Provádím komplexní vyšetření, ošetření bolestí a kazů, mikroskopické ošetření, endodoncii a reendodoncii, estetické výplně, estetické fasety, celokeramické korunky a můstky, adhesivní stomatologii, renovaci nevyhovujících můstků, implantologii, extrakce, dentální hygienu a…

4Cenessto s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(50)
Pekařská 440/84, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Poskytujeme bělení zubů a implantátů Straumann i také mikroskopické endodoncie a dále ichirurgie.


Firmy v dalších lokalitách


Mikrokoskopická endodoncie v lokalitě Morava – detailní popis

Mikrokoskopická endodoncie je velmi precizní a účinná metoda, která umožňuje lékaři odstranit zubní dřeň a bakterie z kořenového kanálku. Tento zákrok je velmi důležitý pro zachování zdraví zubu a prevenci dalších zdravotních problémů.

v oblasti Morava se nachází několik zubních ordinací, které nabízejí mikrokoskopickou endodoncii jako součást svých služeb. Tyto ordinace jsou vybaveny moderním vybavením a kvalifikovanými zubními lékaři, kteří mají bohaté zkušenosti s tímto zákrokem.

Při mikrokoskopické endodoncii se zubní lékař řídí několika kroky:

1. Diagnostika - zubní lékař provede důkladné vyšetření zubu a určí, zda je mikrokoskopická endodoncie nezbytná.

2. Anestezie - pacientovi se aplikuje lokální anestezie, aby se minimalizovala bolest během zákroku.

3. Přístup k kořenovému kanálku - zubní lékař vytvoří malý otvor v koruně zubu, aby mohl přistoupit k kořenovému kanálku.

4. Odstranění zubní dřeně - zubní lékař používá speciální nástroje k odstranění zubní dřeně a bakterií z kořenového kanálku.

5. Vyplnění kořenového kanálku - po odstranění zubní dřeně se kořenový kanálek vyplní speciální výplní, aby se zabránilo další infekci.

6. Rekonstrukce zubu - po dokončení mikrokoskopické endodoncie se zub rekonstruuje pomocí plomby nebo korunky.

Mikrokoskopická endodoncie je velmi účinná metoda, která umožňuje zachovat zdraví zubu a zabránit dalším zdravotním problémům. v oblasti Morava je k dispozici několik zubních ordinací, které nabízejí tuto službu a mají kvalifikované zubní lékaře a moderní vybavení.