Měření rychlosti srážení krve - INR – Morava

Měření rychlosti srážení krve - INR je důležitým diagnostickým nástrojem, který se používá k monitorování účinnosti antikoagulační léčby. INR je zkratka pro International Normalized Ratio, což je poměr mezi časem srážení krve pacienta a časem srážení normálního vzorku krve.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1MUDr. Věra Špicerová – praktický lékař

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Pivovarská 11, Rýmařov Bezdlužná Ověřená

V ordinaci praktického lékaře pro dospělé poskytujeme léčebně preventivní péči. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a rychlou diagnostiku onemocnění – INR, CPR a analýza moči. Ordinuje praktický lékař MUDr. Věra Špicerová, MUDr. Darja Lašáková a MUDr. Jana Vaštíková.

2MUDr. Zdeněk Vymětal - praktický lékař pro dospělé

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Nemocniční 5, Uničov Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Uničov. Léčebně preventívní péče v oboru všeobecného praktického lékařství se všemi pojišťovnami nasmlouvány výkony nad rámec základních výkonů. Naše ordinace disponuje těmito přístroji- Počítačové EKG - stanovení poruch srdečního rytmu,poruchy prokrvení…

3MUDr. Ivana Kolínková

Na kovárně 702/5, Brno-Soběšice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Poskytuji standardní zdravotní péči dospělým a dětem od 15 let. Zabývám se obvyklou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí, zajišťuji návštěvní službu v domácnostech pacientů. Pracuji jako externí spolupracovník LF MU při výuce studentů a v přípravě lékařů v předatestačním vzdělávání v…

4MUDr. Zdeňka Lukešová

Tasovice 301, Tasovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zajišťuji provoz a služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Lékařskou praxi v Tasovicích jsem otevřela 1.9.1994. Provádím vyšetření CRP, INR, glykemie, ošetření na akutní krvácení, EKG. Dále preventivní lékařská péče, primární péče pro pacienty, zajištění rodinné medicíny, léčba akutních…

5Anderová Martina, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Dukelská 548, Plumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb praktického lékaře pro dospělé. Provádění EKG, vyšetření CRP, INR, glykemie.

6MUDr. Božena Všetičková

Kollárova 2599, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé se zaměřením na homeopatii. Zajišťuji komplexní zdravotní péčí jako preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu nemocí, předoperační vyšetření, očkování, prohlídky na řidičský průkaz, vystavení potravinářského průkazu. Změřím hladinu krevního cukru,…

7Ambulance MEDIPROS s.r.o.

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé s komplexní zdravotní péčí v rámci praktického lékařství pro dospělé, která zahrnuje preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu nemocí a poradnu. Zajišťujeme také návaznosti na specializovaná lékařská pracoviště.

8MUDr. Jiří Novák - praktické lékařství s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Jižní 358/13, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Provádíme INR vyšetření a vyšetření na glykemii přímo v ordinaci. Nabízíme povinné i nepovinné očkování.

9Ordinace Neředín, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Helsinská 261/13, Olomouc - Neředín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Našim pacientům poskytujeme léčebnou péči, včetně návštěv pacientů doma, které jsou hrazeny plně ze zdravotního pojitění. Poskytované služby: akutní péče, prevence a preventivní prohlídky (dle příslušné vyhlášky Ministerstva zdravotnictví), onkologický screening, screening ICHS, stanovení CRP,…

10PRAKTIMEDIKA MM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 2134/73, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

PRAKTIMEDIKA MM s.r.o. nabízí služby praktického lékaře pro dospělé, navíc se službami akupunktury, CRP a EKG.


Firmy v dalších lokalitách


Měření rychlosti srážení krve - INR v lokalitě Morava – detailní popis

Tento test se provádí pomocí krve odebrané z žíly v paži nebo v lokti. Krev se poté odešle do laboratoře, kde se analyzuje. Výsledky testu jsou vyjádřeny jako číslo, které se nazývá INR. Normální hodnota INR se pohybuje mezi 0,8 a 1,2. Pokud je INR vyšší než 1,2, znamená to, že krev pacienta sráží pomaleji než normálně. Pokud je INR nižší než 0,8, znamená to, že krev pacienta sráží rychleji než normálně.

INR se používá k monitorování pacientů, kteří užívají antikoagulační léky, jako je například warfarin. Tyto léky snižují schopnost krve srážet se, což může být užitečné při prevenci srdečních infarktů, mrtvic a krevních sraženin. INR se také používá k diagnostice různých stavů, jako jsou například krvácivé poruchy, jaterní onemocnění a autoimunitní choroby.

v oblasti Morava se měření INR provádí v místním zdravotnickém zařízení, které je vybaveno moderními laboratorními přístroji. Pacienti si mohou objednat termín pro odběr krve prostřednictvím telefonu nebo online rezervací. Výsledky testu jsou obvykle k dispozici do několika dnů a jsou zasílány pacientům e-mailem nebo telefonicky.

Výhody měření INR jsou zřejmé. Tento test umožňuje lékařům monitorovat účinnost antikoagulační léčby a přizpůsobit ji potřebám pacienta. To může pomoci snížit riziko srdečních infarktů, mrtvic a krevních sraženin. INR také umožňuje lékařům diagnostikovat různé zdravotní problémy, což může vést k rychlejšímu a účinnějšímu léčení.

V závěru lze říci, že měření rychlosti srážení krve - INR je důležitým diagnostickým nástrojem, který se používá k monitorování účinnosti antikoagulační léčby a diagnostice různých zdravotních problémů. v oblasti Morava je tento test k dispozici v místním zdravotnickém zařízení, které je vybaveno moderními laboratorními přístroji. Pacienti si mohou objednat termín pro odběr krve prostřednictvím telefonu nebo online rezervací.