Lifting obličeje, pleti – Morava

Oblast Morava je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní lifting obličeje a pleti. Tato oblast je známá svými odborníky na kosmetické procedury, kteří vám mohou pomoci dosáhnout dokonalého vzhledu.

1–10 firem z 93 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - MUDr. Rostislav Bednář

4.7
★★★★★
★★★★★
(32)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

2Rabinská Miluše - salon Angelina

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Jurečkova 2561/39, Opava,Předměstí Bezdlužná Ověřená

Náš kosmetický salón nabízí profesionální kosmetické služby a kadeřnické služby. Specializujeme se na manikúru, depilaci, permanentní make-up, body piercing, léčbu celulitidy a řadu dalších služeb. U nás si můžete zakoupit široké množství vlasové kosmetiky. Používáme velmi šetrné a kvalitní…

3KAMASlim & Young Clinic

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
Kounicova 681/10, Brno

Naši odborníci se zaměřují na moderní metody zeštíhlení, omlazení, detoxikace. Služby: kryolipolýza, kryoradiolipolýza, bezbolestná liposukce, lifting ultrazvukem, detoxikační zábaly, vakuová terapie, anticelulitidní programy, lymfodrenáže a další zkrášlující procedury.

4Studio Lia - Grichová Ludmila1 pobočka

Liposukční centrum. Kryolipolýza - liposukce zmražením, trvalé odstranění tukových buněk. Exilis - neinvazivní bezbolestná liposukce na zhubnutí. Nabízíme liposukce 3. generace, lymfo-drenáže proti celulitidě, ultrazvukový lifting, epilace i prodlužování řas.

5Perfectyou.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Tábor 2858/43b, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Wellness znamená dobře se cítit a dobře vypadat a od toho jsme tu právě pro Vás! V dnešní uspěchané době je potřeba abychom si našli čas také sami na sebe. Nabízíme různé pečující a relaxační procedury ke zkrášlení Vašeho těla. Naší snahou je vytvořit Vám příjemné prostředí tak, abyste si dobu…

6BODY UP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín
Dnes už má zavřeno

Estetické studio BODY UP spolu s nejmodernějšími světovými technologiemi světové značky Alma Lasers a profesionální světovou kosmetikou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní řešení všech kosmetických a estetických problémů. Přivítáme vás v prostředí, kde je pro nás důležitá nejen…

7Todarellová Michaela

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brožíkova 14, Brno-Lesná

Provádění klasické, havajské, anticelulitidové a medové detoxikační masáže či liftingu obličeje, reflexní terapie plosky nohou i lymfatického systému.

8HANNAH Beauty Zone s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(55)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc Bezdlužná

Jsme kosmetické studio a provozujeme solárium a radiofrekvenční ošetření. Provádíme neinvazivní liposukce. Nabízíme nejnovější trendy v oblasti péče o tělo i pokožku a zároveň Vám tyto metody vždy představit za dostupné ceny. Veškeré služby, které nabízíme samy testujeme a tak máme možnost vždy…

9Perfect Beauty s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 669…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Perfect salon péče a krásy se nachází v Brně, Králově poli. Nabízíme zkrášlovací procedúry a kosmetické úpravy od kadeřnictví po lymfodernáž. V našem salonu můžete vyzkoušet hubnoucí kúry, vybělit si zuby či permanentně si prodloužit řasy. Pořádáme také školení a zapůjčíme či ušijeme svatební šaty…

10Ing.Brázda Zdeněk

Hovorany 383, Hovorany
Dnes už má zavřeno

Vítejte na stránkách SalonuEstetiky. Náš moderní kosmetický salon Vám nabízí komplexní profesioální péči o Vaši pleť za pomoci nejmodernějších technologií a kvalitní značkové kosmetiky. V Salonu Estetiky se Vám věnuje vždy profesionál s dlouhodobou praxí v dermatologii (ne jenom zaškolený personál)…


Firmy v dalších lokalitách


Lifting obličeje, pleti v lokalitě Morava – detailní popis

Lifting obličeje a pleti je kosmetická procedura, která pomáhá zlepšit vzhled pokožky a odstranit příznaky stárnutí. Tento zákrok se provádí pomocí speciálních technik, které zlepšují elasticitu pokožky a zvyšují její pevnost.

V oblasti Morava najdete mnoho odborníků na lifting obličeje a pleti, kteří vám mohou nabídnout širokou škálu služeb. Tyto služby zahrnují například facelift, kyselinový peeling, mezoterapii a mnoho dalších.

Pokud hledáte kvalitní lifting obličeje a pleti v oblasti Morava, můžete se spolehnout na odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Tyto odborníky najdete v mnoha kosmetických salonech a klinikách v této oblasti.

Výhodou liftingu obličeje a pleti je, že vám pomůže zlepšit vzhled vaší pokožky a zvýšit vaši sebevědomí. Tento zákrok je také velmi bezpečný a má minimální rizika komplikací.

V oblasti Morava najdete mnoho odborníků na lifting obličeje a pleti, kteří vám mohou pomoci dosáhnout dokonalého vzhledu. Pokud hledáte kvalitní služby v této oblasti, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám mohou nabídnout širokou škálu služeb a pomoci vám dosáhnout vašich cílů.