Hloubkové čištění pleti – Morava

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Marcela Chocholoušová

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Jungmannova 848/28, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Provádím hloubkové čištění pleti ultrazvukem, neinvazivní mezoporaci, depilaci cukrovou pastou, manikúru, trvalou na řasy nebo saunu pro 2 až 6 osob. Nabízím kurzy líčení pro kosmetičky. Také odstraňuji vrásky, provádím celotělové zábaly, masáže lávovými kameny a další služby.

2MUDr. Irena Procházková

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetický salon 5R studio v centru Brna nabízí kosmetické služby pro ženy i muže. Specializujeme se především na kosmetické a estetické služby. Nabízíme permanentní make-up, analýzu barevné typologie, epilace, masáže a dermatologické poradenství. Kontakt naleznete na internetových stránkách.

3Ing.Brázda Zdeněk

Hovorany 383, Hovorany
Dnes už má zavřeno

Vítejte na stránkách SalonuEstetiky. Náš moderní kosmetický salon Vám nabízí komplexní profesioální péči o Vaši pleť za pomoci nejmodernějších technologií a kvalitní značkové kosmetiky. V Salonu Estetiky se Vám věnuje vždy profesionál s dlouhodobou praxí v dermatologii (ne jenom zaškolený personál)…

4VADOK, s.r.o. - kosmetika , manikůra

4.8
★★★★★
★★★★★
(23)
Nám. Míru 350, Kroměříž Bezdlužná

Kosmetické a nehtové studio. Pracujeme s kosmetikou značky Le Chaton. Nabízíme denní a večerní líčení dekorativní kosmetikou Mary Kay, úprava a barvení obočí, barvení řas, masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, peeling, hloubkové čistění pleti a p-shine. Nabízíme Vám úpravu a zdobení…

5Orlíková Naděžda

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bezručova 1037/36 , Krnov Bezdlužná

Nabízím veškeré kosmetické služby. V našem salóně nabízím péči o celé tělo a mikromasáže. Zabývám se vizážistikou a barvovým poradenstvím.

6LADY STUDIO - Mgr. Soňa Bílková

3.3
★★★★★
★★★★★
(5)
Moravcova 261, Kroměříž Bezdlužná

LADY STUDIO v Kroměříži Vám nabízí nejen kosmetické ošetření kvalitními kosmetickými přípravky, ale také několik druhů masáží, péči o Vaše ruce a líčení pro různé příležitosti.

7Lenka Trefilová - Kosmetický salon Lenka

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sladovní 1426, Kojetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Již třetím rokem je tu pro Vás otevřen kosmetický salón Lenka v Kojetíně. Poskytujeme komplexní služby v oboru kosmetika a anticelulitídní péče. V našem salóně Vám nabízíme ošetření šité na míru, které respektuje požadavky Vaší pleti na základě dlouholetých zkušeností i nejnovějších poznatků.

8Šťastná Stella- Oáza regenerace a zdraví

Specializujeme se na poradenství pro vnitřní a vnější výživu, sestavení jídelníčku. Změříme Vám MBI. Nabízíme regenerační, zdravotní, relaxační masáže, fiji rituály. Všechny naše služby se zaměřují na budování zdraví a prevenci proti nemocem.

9Beranová Olga

Nabízíme kosmetické služby - hloubkové čištění pleti, ošetření kosmetickým laserem, liftingové masáže obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, barvení obočí a řas.

10Krčálová Monika

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
U hájovny 298, Brno Bezdlužná

Nabízím kosmetické služby, povrchové a hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, pleťové masky, epilace, úpravy obočí a svatební líčení.


Firmy v dalších lokalitách


Hloubkové čištění pleti v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hloubkové čištění pleti najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Morava.