Chemický peeling – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho kosmetických salonů, které nabízejí služby chemického peelingu. Tento postup je oblíbený mezi lidmi, kteří chtějí zlepšit vzhled své pleti.

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1ARTMED spol. s r.o.

Nabízíme botox a vyhlazení vrásek laserem a výplňovými materiály a dále provádíme trvalou epilaci a operaci očních víček a neinvazivní liposukci a omlazení pleti pomocí IPL a frakční radiofrekvenci a odstraňujme cévky laserm i také pigmentace a strie a léčíme akné a jizvy.

2RIVA - PROMEDIX s.r.o.

Klinika estetické medicíny.

3MUDr. Iveta Hrabálková

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Chládkova 900/4, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Provádíme estetickou dermatologie a odbornou kožní ambulanci. Nabízíme zde péči o kůži a nehty a vlasy a poradnu pro akné. Dále vyšetřujeme a odstraňujeme mateřská znaménka. Provádáme botulotoxin a to botulotoxinovými injekcemi k odstranění vrásek a výplně s kyselinou hyaluronovou jako je Restylane…

4MUDr. Lucie Haklová

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín Bezdlužná

Našim pacientům a klientům poskytujeme komplexní dermatologickou péči, speciální lékařsko-kosmetické zákroky včetně vyšetřování a odstraňování kožních znamének, bradavic, nádorků, sklerotizace varixů, chemického vyhlazování vrásek, aplikace botulotoxinu a injekčních výplní, ošetření dermapenem a…

5MUDr. Irena Procházková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetický salon 5R studio v centru Brna nabízí kosmetické služby pro ženy i muže. Specializujeme se především na kosmetické a estetické služby. Nabízíme permanentní make-up, analýzu barevné typologie, epilace, masáže a dermatologické poradenství. Kontakt naleznete na internetových stránkách.

6Studio MADDY

4.7
★★★★★
★★★★★
(45)
Zborovská 904/9, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby kosmetického a kadeřnického salonu. Provádíme ošetření pleti, barvení obočí, prodlužování řas, depilace, chemický peeling, denní, večerní a svatební líčení. Prodáváme kosmetiku Alissa Beauté. Poskytujeme mokrou pedikúru, lakování, masáže, modeláž nehtů a Shellac.

7Jana Judasová - Kosmetické studio Amálka

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Kosmetické služby včetně prodlužování řas, wellness ošetření, chemický peeling, lymfatické masáže a depilaci končetin i obličeje.

8Nevařilová Danka - Kosmetický salon DANE1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Malý val 1541/45, Kroměříž Bezdlužná

V našem kosmetickém salonu Vám nabízíme komplexní kosmetické služby pro dámy a pány. Permamentní make-up obočí, rtů a očních linek přístrojem Bioevolution. Aplikace trvalá na řasy. Pleťové ošetření přístrojem Sorisa (galvanizace pleti, lifting, vysoká frekvence, gymnastika, proudy termo AF,…

9Kosmeticko - regenerační institut, s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bartošova 4393, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby. Provádíme barvení obočí, řas, chemický peeling, prodlužování řas, speciální masáže obličeje. Dále například Spa sensation, lymfatickou masáž, zábaly. Poskytujeme wellness masáže, masáže lávovými kameny, Lomi masáž. Dále služby kadeřnictví, formování těla, epilaci.

10Klementová Oldřiška, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní lán 1310/10a, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby. A to permanentní make-up, chemický peeling, vizážistiku, odstranění celulitidy, depilace, líčení. Dále provádíme rekvalifikace, rekvalifikační kurzy kosmetiky, kurzy permanentního make-upu a vizážistiky s akreditací MŠMT.


Firmy v dalších lokalitách


Chemický peeling v lokalitě Morava – detailní popis

Chemický peeling je proces, při kterém se na pokožku nanáší speciální roztok, který odstraňuje vrchní vrstvu pokožky. Tím se odstraní nejen nečistoty, ale také jemné vrásky a pigmentové skvrny.

V oblasti Morava se chemický peeling provádí v různých variantách, v závislosti na potřebách zákazníka. Existují například jemné peelingy, které jsou vhodné pro citlivou pokožku, ale také silnější peelingy, které jsou určeny pro lidi s výraznějšími problémy s pletí.

Výhodou chemického peelingu je, že se jedná o neinvazivní zákrok, který nevyžaduje dlouhodobou rekonvalescenci. Po zákroku je nutné dodržovat určitá pravidla, jako například chránit pokožku před sluncem, ale jinak se lze vrátit k běžnému životu ihned po zákroku.

V oblasti Morava je chemický peeling oblíbený nejen mezi ženami, ale také mezi muži, kteří chtějí zlepšit vzhled své pleti. Pokud hledáte kvalitní kosmetický salon, který nabízí služby chemického peelingu, můžete se obrátit na některý z místních salonů, které mají v této oblasti dlouholetou zkušenost s tímto zákrokem.