Kulturní vyžití – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MĚSTO RÁJEC - JESTŘEBÍ

Blanenská 84, Rájec-Jestřebí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Město se nachází v nadmořské výšce 295 metrů. Spravuje a informuje občany o aktualitách prostřednictvím úřední desky. Nachází se zde velké množství kulturně historických památek. Navštívit můžete městské infocentrum. Poskytování služeb Czech POINTu.

2Městské kulturní středisko Moravský Krumlov1 pobočka

Zabezpečujeme komplexní služby kulturně společenského vyžití občanů města, napomáháme vzniku a spolupracujeme s amatérskými aktivitami občanů, vydáváme Moravskokrumlovské noviny. Dále provozujeme informační centrum, městské muzeum a galerii, pořádáme výstavy v zámeckých prostorách.

3Dům kultury v Kroměříži1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(40)
Tovačovského 2828, Kroměříž Bezdlužná

Pořádání kulturních akcí včetně nabídky sálu k pronájmu. Pořádání seminářů, kurzů, módních přehlídek, zábavných pořadů pro děti, přednášek a dalšího. Poskytujeme možnost vyžití v zájmové činnosti, předplatné Kruhu přátel hudby, vzdělávací projekty a rozsvěcení vánočního stromu.

4Město Staré Město - informační centrum2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Za Radnicí 1823, Staré Město
Otevřeno od 12:30
Bezdlužná

Informace o zajímavostech, ubytování, kulturním a sportovním vyžití ve městě i okolí. Prodej turistických známek, suvenýrů a map. Možnost kopírování a tisku i připojení k internetu.

5Národní dům Frýdek-Místek příspěvková organizace1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(548)
Palackého 134, Frýdek-Místek Bezdlužná

Zajišťujeme kulturní vyžití. Pořádáme koncerty, divadelní představení, taneční kurzy. Dále nabízíme pronájem sálů.

6Městys Buchlovice - Turistické informační centrum Buchlovice2 pobočky

náměstí Svobody 24, Buchlovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Informace o zajímavostech, dopravě, ubytování i kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodej map, keramiky, suvenýrů, pohlednic, knih, CD i vstupenek na vybrané akce. Turistické známky a razítka. K dispozici je internet, kopírka, fax i úschovna kol a zavazadel.


Firmy v dalších lokalitách


Kulturní vyžití v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kulturní vyžití najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.