Přírodní rezervace – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Obec Osoblaha

Na Náměstí 106, Osoblaha
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Obec Osoblaha leží v okrese Bruntál, v Moravskoslezském kraji poblíž hranic s Polskem. V obci žije přes 1000 obyvatel a její rozloha činí 1816 hektarů.

2Městské kulturní středisko Moravský Krumlov1 pobočka

Zabezpečujeme komplexní služby kulturně společenského vyžití občanů města, napomáháme vzniku a spolupracujeme s amatérskými aktivitami občanů, vydáváme Moravskokrumlovské noviny. Dále provozujeme informační centrum, městské muzeum a galerii, pořádáme výstavy v zámeckých prostorách.

3Půlkrábek Michal - Lanové centrum2 pobočky

Smraďavka 663, Buchlovice
Dnes už má zavřeno

Provoz lanového centra. Vstup na lanové centrum je od 125 cm. Aktivity v lanovém centru jsou možné pouze s instruktorem.

4Obecní úřad Oskava2 pobočky

Oskava 112, Oskava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Oskava podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

5Biosférická rezervace Dolní Morava, o.p.s.

Biosférická rezervace Dolní Morava, o.p.s., se sídlem Zámecké náměstí 69, 691 44, Lednice, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 246, Krajský soud v Brně. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2004. Pracuje u nás 1 - 5…


Firmy v dalších lokalitách


Přírodní rezervace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přírodní rezervace najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.