Fasety na zuby – Morava

Fasety na zuby jsou tenké keramické nebo skleněné destičky, které se přilepují na povrch zubů. Tyto destičky slouží k estetickému zlepšení úsměvu a k opravě drobných vad zubů.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1IBC Cosmetic Dentistry s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

2MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

3Dalident - zubní klinika

4.9
★★★★★
★★★★★
(26)
Lesnická 1802/11, Brno - Černá pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zubní klinika se specializací na estetickou stomatologii.

4MUDr. Ondřej Vít

Rybkova 9, Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Moderní zubní ordinace.

5Střídecká Radka, MDDr.- Pro_Este

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Husovo nám. 2268, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Provozuji zubní ordinaci PRO ESTE. Zaměřuji se na endodoncii, zubní fasety, keramické korunky, bílé plomby. V ordinaci nabízíme také dentální hygienu.

6Kuczinský Igor, MUDr.

4.1
★★★★★
★★★★★
(69)
Českobratrská 2227/7, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako stomatolog. Provádím komplexní vyšetření, ošetření bolestí a kazů, mikroskopické ošetření, endodoncii a reendodoncii, estetické výplně, estetické fasety, celokeramické korunky a můstky, adhesivní stomatologii, renovaci nevyhovujících můstků, implantologii, extrakce, dentální hygienu a…


Firmy v dalších lokalitách


Fasety na zuby v lokalitě Morava – detailní popis

Fasety jsou oblíbené zejména u lidí, kteří mají sklon k žloutnutí zubů, nebo u těch, kteří mají malé mezery mezi zuby.

v oblasti Morava jsou fasety na zuby stále oblíbenější. Mnoho lidí si uvědomuje, že krásný úsměv je důležitý pro sebevědomí a sebeúctu. Proto se rozhodují pro tuto moderní metodu estetické stomatologie. v oblasti Morava je k dispozici několik zubních klinik, které nabízejí fasety na zuby. Tyto kliniky mají moderní vybavení a kvalifikované zubní lékaře, kteří jsou schopni provést tento zákrok bezpečně a efektivně.

Fasety na zuby mají několik výhod oproti jiným metodám estetické stomatologie. Mezi hlavní výhody patří:

1. Rychlost - Fasety na zuby jsou rychlým řešením pro estetické problémy zubů. Zákrok trvá pouze několik hodin a pacient se může vrátit k běžnému životu ihned po zákroku.

2. Trvanlivost - Fasety na zuby jsou velmi trvanlivé a odolné. Pokud jsou správně pevně přilepeny, mohou vydržet až 10 let.

3. Bezbolestnost - Fasety na zuby jsou bezbolestným zákrokem. Pacientovi se aplikuje lokální anestezie, takže během zákroku necítí žádnou bolest.

4. Estetický vzhled - Fasety na zuby jsou velmi estetické a přirozeně vypadají. Keramické fasety mají stejnou barvu jako zubní sklovina, takže jsou velmi nenápadné.

5. Snadná údržba - Fasety na zuby jsou snadno udržovatelné. Stačí je pravidelně čistit stejně jako běžné zuby.

Fasety na zuby jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít krásný a zdravý úsměv. v oblasti Morava je k dispozici několik zubních klinik, které nabízejí tuto moderní metodu estetické stomatologie. Pokud máte zájem o fasety na zuby, neváhejte kontaktovat svého zubního lékaře a dozvědět se více o této úžasné metodě.