Extrakce zubů – Morava

Extrakce zubů je chirurgický zákrok, při kterém se odstraňuje zub z jeho zubního lůžka. Tento zákrok se provádí v případech, kdy je zub poškozený, zubní kaz je příliš rozsáhlý, zub je zánětlivý nebo když je potřeba uvolnit místo pro ortodontickou léčbu.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Stomatologie Erbenova

4.8
★★★★★
★★★★★
(74)
Erbenova 395/32, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Profesionální zubní centrum.

2MVDr. Silvie Hlaváčová

4.8
★★★★★
★★★★★
(64)
Palackého třída 238…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MVDr. Silvie Hlaváčová je ošetřijícím lékařem veterinární ordinace SILVET v Brně Králově Poli. Svým pacientům garantuje kvalitní ošetření psů, koček a drobných savců. Poskytuje léčebné a dále preventivní činnosti v oboru malých zvířat a také drobných savců.

3František Pokorný MVDr.

Královka 835/6a, Brno-Řečkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Očkování a očkovací programy, odčervování zvířat, výživové poradenství, preventivní vyšetření, speciální poradenství u starších zvířat. Léčebná péče a chirurgie. Klinické vyšetření včetně odběru vzorku, krve, tkání a bioptátu. Hematologické a biochemické vyšetření krve, parazitologické vyšetření,…

4ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

5Stomatologické studio D s.r.o.

Provozuji stomatologickou ordinaci. Provádím pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých a dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi. Také zhotovím rentgenové snímky a provedu vytržení zubů, neboli extrakce, a v případě ztráty ošetřím defekty chrupu různými typy náhrad.

6Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilova 2152/37 , Hodonín
Dnes už má zavřeno

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

7MVDr. Petr Goldemund1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Grohova 538, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Všeobecná veterinární ordinace. Možnost dojezdu za pacientem. Zajišťujeme laboratorní vyšetření. Odstraníme zubní kaz, diagnostikujeme onemocnění Vašeho mazlíčka. Možnost zakoupení krmiva v naší veterinární ordinaci.

8Kozák-Dental s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(23)
Milíčova 2548, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb estetické stomatologie.

9ZUZANA DOČKALOVÁ, MUDR.

Trávnická 2198, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře stomatologa. Provádím ošetření chrupu pro děti i dospělé, rovnání zubů, neviditelná rovnátka, bělení zubů, ortodontickou léčbu, zubní implantáty, základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní, pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, potřebné…

10MUDr. Marta Michalová - zubní lékař Olomouc

Hněvotínská 672/36, Olomouc - Nová Ulice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace MUDr. Marty Michalové blízko Fakultní nemocnice v Olomouci poskytuje kompletní stomatologickou péči. Své pacienty přibírá z celého okresu Olomouce.


Firmy v dalších lokalitách


Extrakce zubů v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se extrakce zubů provádí v místní zubní ordinaci. Pacienti jsou před zákrokem informováni o postupu a jsou jim poskytnuty potřebné informace ohledně přípravy na zákrok a následné péče o ránu.

Postup extrakce zubů:

1. Lokální anestezie - pacientovi je aplikována lokální anestezie, aby se minimalizovala bolest během zákroku.

2. Otevření zubního lůžka - zubní lékař používá speciální nástroje k otevření zubního lůžka a uvolnění zubu.

3. Extrakce zubu - zubní lékař používá speciální nástroje k odstranění zubu z jeho zubního lůžka.

4. Uzavření rány - po extrakci zubu je rána uzavřena stehy nebo se použije speciální spona k uzavření rány.

5. Následná péče - pacientovi jsou poskytnuty pokyny ohledně následné péče o ránu, včetně používání ledových obkladů a užívání léků proti bolesti.

Extrakce zubů je běžný zákrok, který se provádí v mnoha zubních ordinacích. v oblasti Morava jsou pacienti v dobrých rukou a mohou se spolehnout na kvalitní péči a profesionální přístup zubních lékařů.