Dětská manikúra – Morava

Dětská manikúra je oblíbenou službou v oblasti Morava, která se stává stále populárnější mezi rodiči. Tato služba je určena pro děti, které chtějí mít krásné a upravené nehty, ale zároveň se chtějí bavit a užít si zábavu.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Maxiánová Anna

Náš salón Vám nabízí péči poskytovanou týmem odborníků z oborů kadeřnictví, manikúry a pedikúry. Udělejte si chvilku pro sebe a nechte se opečovávat v příjemném prostředí našeho salonu, kde se můžete v rukou kadeřnice nebo manikérky zrelaxovat a kam se určitě budete rádi vracet. Nebojte se vzít i…

2Myrena Plískalová

Akreditované rekvalifikační kurzy a školení v oboru pedikúra-manikúra. Přístrojová pedikúra a manikúra. Podiatrický screening, zhotovení individuálních vložek do bot, ošetření nohou diabetiků, prodej speciálních ponožek, dezinfikátor obuvi, detoxikace.

3Sonyta Hau - Khmer SPA

4.9
★★★★★
★★★★★
(58)
náměstí Míru 63, Zlín Bezdlužná

Khmerská masáž, relaxační suchá masáž, částečně zaměřenou na tlakové body. Nabízíme masáž nohou, hlavy, šíje, zad nebo celého těla. Dále provádíme také dětské, společné partnerské či aroma masáže. Realizujeme pedikúru pomocí rybiček Garra Rufa.

4ZAVADILOVÁ IVANA-KADEŘNICTVÍ

4.8
★★★★★
★★★★★
(78)
Tuřanská 779/55, Brno - Tuřany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme dámské, pánské či dětské stříhání, barvení vlasů, trvalá, melírování a mnoho dalších kouzel s Vašimi vlasy. Můžete využít i služeb kosmetického studia, manikérky, permanentního makeupu a masáží.

5Dvořáková Ivana - Salon Iva1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(60)
Schweitzerova 127/37, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme modeláž a zpevnění nehtů, manikúru, gel-laky, pedikúru i přístrojovou suchou, korekci nehtů na nohou, masáž nohou. Dále i provádíme kosmetiku klasickou i přístrojovou, prodlužování, zhušťování vlasů a řas, depilaci voskem a cukrovou pastou, líčení. Kadeřnictví dámské, pánské a dětské.

6Manikúra -Dvořáková Lucie

MANIKÚRA V BRNĚ- ŽIDENICÍCH, STARÁ OSADA. NABÍZÍME PÁNSKOU MANIKÚRU, KLASICKOU MANIKÚRU, PARAFÍNOVÉ ZÁBALY, PÍ-SHINE, PEELING, MASÁŽ RUKOU, GELOVÉ A AKRYLOVÉ NEHTY. SPECIALIZUJEME SE NA PÉČI O PŘÍRODNÍ NEHTY - ZPEVNĚNÍ NEHTŮ, PORADENSTVÍ, PROGRAM NA PĚSTĚNÍ NEHTŮ. Provozní doba dle dohody.

7ZLATÁ HVĚZDA spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(533)
Tučapy 102, Tučapy Bezdlužná

Hotel s výbornou nekuřáckou restaurací a vinárnou nabízí mimořádné ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, včetně jednoho bezbariérového.

8INFINITY BEAUTY

4.8
★★★★★
★★★★★
(20)
Masarykovo náměstí…, Zábřeh
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

INFINITY BEAUTY, se sídlem Masarykovo náměstí 13/12, 789 01, Zábřeh, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9SALÓN BUDOÁR

Palackého 2, Tetčice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

SALÓN BUDOÁR, se sídlem Palackého 2, 664 17, Tetčice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10SALON MÁRIA

Jarošova 1217/29b, Šumbark-Havířov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

SALON MÁRIA, se sídlem Jarošova 1217/29b, 736 01, Šumbark-Havířov, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Firmy v dalších lokalitách


Dětská manikúra v lokalitě Morava – detailní popis

Dětská manikúra je ideální pro děti všech věkových kategorií, ať už jsou to malé holčičky nebo kluci.

V oblasti Morava je k dispozici mnoho salonů, které nabízejí dětskou manikúru. Tyto salony jsou vybaveny moderním vybavením a kvalifikovanými specialisty, kteří se věnují dětské manikúře s láskou a péčí. Děti se mohou těšit na různé druhy manikúry, jako jsou například zdobení nehtů, malování nehtů nebo aplikace různých ozdob.

Dětská manikúra je nejen zábavná, ale také velmi užitečná pro děti. Pomáhá jim rozvíjet jemnou motoriku a koordinaci pohybů, což je velmi důležité pro jejich další vývoj. Navíc děti se učí pečovat o své nehty a udržovat je v dobrém stavu.

Pokud hledáte v oblasti Morava kvalitní a profesionální služby dětské manikúry, můžete se obrátit na některý z mnoha salonů, které tuto službu nabízejí. Vaše děti se budou těšit na zábavné odpoledne plné krásy a péče o své nehty.