Čištění, revize nádrží – Morava

Oblast Morava je známá svými průmyslovými podniky, které často používají velké nádrže pro skladování různých látek. Tyto nádrže však vyžadují pravidelné čištění a revize, aby byly bezpečné a funkční.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1TOXA GROUP spol. s r.o.

Nádražní 277/44, Svatobořice-Mistřín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme bazény, jímky septiky, vodoměrné šachty a ČOV. Nabízíme poradenství a servis bazénové technologie. Dodáváme filtrace, protiproudy, tepelná čerpadla, úpravy vody solí, bazénovou chemii, LED osvětlení.Naším hlavním cílem je vyrábět a dodávat výrobky nejvyšší kvality, které budou…

2Ing. Soukup Petr - Výroba z plastů

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Násedlovice 212, Násedlovice Bezdlužná

Plasty Soukup se zaměřuje na výrobu z plastů především pro oblast stavebnictví a průmyslu. Plastové produkty jsou vyráběny z polypropylenu, jehož vlastnosti jsou velmi výhodné. Polypropylen je potravinářsky nezávadný a odolává chemikáliím. Jeho dobrá tvarovatelnost umožňuje výrobu i velmi složitých…

3STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Střední novosadská…, Olomouc - Nové Sady Bezdlužná

Hlavním programem firmy STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. je výstavba kopaných a vrtaných studní pro rodinné domy, chaty či rekreační zařízení, pro průmyslové objekty, a dále výstavba domácích vodáren a závlahových systémů, jako navazujících projektů na realizované studny.

4Snášel Jan - Autoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Hranická 13, Hranice
Otevřeno od 8:15
Bezdlužná

Kompletní servis a opravy vozidel všech značek. Provádíme mechanické a diagnostické práce, karosářské i lakýrnické práce. Přestavujeme automobily na alternativní pohon LPG a CNG. Prodáváme originální i aftermarketové náhradní díly na evropské i asijské vozy.

5STELO OIL spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jilemnického 24/36, Olomouc Bezdlužná

Dodávky a montáž technologických zařízení. Dále i potrubních rozvodů a ocelových konstrukcí, servis a revize ČS PHM, signalizace netěsnosti pro nádrže a potrubí, čištění a vložkování nádrží na závadné látky, benzín, naftu, stavební činnost, výkopové práce. Otevřeno nonstop.

6PS REVISION s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slavonín 428, Olomouc Bezdlužná

Čištění a revize nádrží ropných produktů. Dále i nabídka defektoskopie. Montáž, opravy a revize potrubních rozvodů. Provádění i zámečnických prací, kovovýroby. Mimo jiné dodáváme kompletní vybavení pro čerpací stanice pohonných hmot - výdejní stojany, nádrže, mycí linky a jiné.

7EKOBEST BS, s.r.o.

Specializujeme se na revize nádrží, jímek a jejich likvidace. Tlakové čištění kanalizačních vpustí, hydroizolace, kontejnerovou dopravu. Provádíme také zemní a výkopové práce, kamerování odpadních rozvodů, čištění mycích linek a ramp včetně odvozu kalů, nakládání s odpady a další. Poskytujeme…

8Pavel Vaclach

Brusné 98, Brusné Bezdlužná

Čistění a revize nádrží, údržby i oprav zařízení pro skladování pohonných hmot.

9Bureš Pavel - EKOoil

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Častavě 697, Horka nad Moravou
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provádíme revize, čištění a vložkování nádrží na ropné produkty a chemikálie. Nabízíme dodávku a montáž potrubních rozvodů. Dále realizujeme kontroly výdejního stojanu, řemenů, měřidel a plovákového ovladače.

10Kanči Jaroslav

Čištěni a revize kanalizace, jímek, tukových lapolů, revizních šachet a dešťových vpustí.


Firmy v dalších lokalitách


Čištění, revize nádrží v lokalitě Morava – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která se specializuje na čištění a revize nádrží v oblasti Morava. Tato firma by měla mít zkušenosti s různými druhy nádrží a být schopna poskytnout kvalitní služby za rozumnou cenu. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro čištění a revize nádrží v oblasti Morava, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí v této oblasti.