Revizní prohlídky – Morava

Revizní a prohlídkové služby jsou v oblasti Morava velmi důležité. Zajišťují totiž bezpečnost a spolehlivost technických zařízení a budov.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1REV servis ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Hlavní třída 843/54, Ostrava Bezdlužná Ověřená

Společnost REV servis ZZ s.r.o. je zaměřena na poskytování služby v oblasti oprav a revizí tlakových nádob, zdvihacích zařízení aj.

2NOX CONTROL, s.r.o.

Naše firma vyrábí kotle NOX na spalování tříděného hnědého uhlí s pásovým roštem o výkonu 300 – 4000 kW, kotle NOX na spalování dřevní hmoty o výkonu 500 – 2500 kW.

3Janíček Jan, Ing.

Nivy III 4324, Zlín Bezdlužná

Provádím komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Dále revize, revizní zkoušky, inspekce, školení a poradenství v oblasti zdvihacích zařízení. Mimo jiné prohlídky, revize, servis a opravy plynových zařízení.

4Butora Ján

Kysucká 1794, Český Těšín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na elektromontážní, elektroinstalační práce, instalaci hromosvodů a výstavby. Provádíme výchozí i periodické revizní prohlídky elektro zařízení, strojů a všech vyhrazených zařízení do 1000V.

5Křenek Miroslav, Ing.

Luční 1338, Valašské Meziříčí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme poradenství, kontroly, prohlídky, revize, zkoušky, vypracování předepsaných provozních předpisů, návodů, technologických postupů, místních provozních řádů a revizních knih.


Firmy v dalších lokalitách


Revizní prohlídky v lokalitě Morava – detailní popis

Profesionální tým odborníků se postará o to, aby byly všechny potřebné kontroly provedeny v souladu s platnými normami a předpisy. Díky tomu se minimalizuje riziko poruch a nehod. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro revizní a prohlídkové služby v oblasti Morava, neváhejte a kontaktujte nás. Naše zkušenosti a odbornost jsou zárukou kvalitního a bezpečného provozu vašich zařízení.