Revizní prohlídky – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1NOX CONTROL, s.r.o.

Naše firma vyrábí kotle NOX na spalování tříděného hnědého uhlí s pásovým roštem o výkonu 300 – 4000 kW, kotle NOX na spalování dřevní hmoty o výkonu 500 – 2500 kW.

2REV servis ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní třída 843/54, Ostrava Bezdlužná

Společnost REV servis ZZ s.r.o. je zaměřena na poskytování služby v oblasti oprav a revizí tlakových nádob, zdvihacích zařízení aj.

3Janíček Jan, Ing.

Nivy III 4324, Zlín Bezdlužná

Provádím komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Dále revize, revizní zkoušky, inspekce, školení a poradenství v oblasti zdvihacích zařízení. Mimo jiné prohlídky, revize, servis a opravy plynových zařízení.

4Butora Ján

Kysucká 1794, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na elektromontážní, elektroinstalační práce, instalaci hromosvodů a výstavby. Provádíme výchozí i periodické revizní prohlídky elektro zařízení, strojů a všech vyhrazených zařízení do 1000V.

5Křenek Miroslav, Ing.

Luční 1338, Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme poradenství, kontroly, prohlídky, revize, zkoušky, vypracování předepsaných provozních předpisů, návodů, technologických postupů, místních provozních řádů a revizních knih.


Firmy v dalších lokalitách


Revizní prohlídky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revizní prohlídky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.