Revizní zprávy – Morava

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1AZ TOPENÁŘI, spol. s r.o.

Provádíme veškeré topenářské služby s kompletní dodávkou materiálu: ústřední topení, podlahové topení, kotle plynové, elektrické i na tuhá paliva, boilery, ohřívače vody, plynoinstalace včetně revizní zprávy a vodoinstalatérské práce.

2Buchálek Aleš- Kominictví

4.8
★★★★★
★★★★★
(49)
Krokova 601/50, Brno Bezdlužná

Nabízíme veškeré kominické práce v Brně a okolí, čištění a vložkování komínů, revize a podobně. Pracujeme rychle, levně a spolehlivě.

3Rauš Tomáš- kominictví

Společnost Kominictví RAUŠ vznikla v roce 1990. Je tvořena mistry kominického cechu a navazuje na tradice a umění zkušených kominíků. Firma se zaměřuje na výstavbu a renovace komínových systémů a komínové techniky s využitím špičkové technologie evropské úrovně - technologie firmy SCHIEDEL. Dále…

4Malý Pavel

Firma Topení - Pavel Malý byla založena již v roce 1991. Provádí veškeré topenářské práce s kompletní dodávkou materiálu, vodoinstalatérské práce, dále plynoinstalace včetně zpracování revizní zprávy.Nabízí nízké ceny služeb včetně dopravy.

5Hybler Jiří, zabezpečovací systémy, klimatizace

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Závodní 1454, Hluk Bezdlužná

Poskytujeme služby jako je montáž a servis klimatizací, zabezpečovacích systémů, videotelefonů, kamerových systémů. Projektujeme elektroinstalace do bytu. Vybrat si můžete z různých druhů na našich webových stránkách.

6Trávník Marek-kominictví

Trávní Marek - kominictví,Firma provádí kominické práce, čištění spalinových cest, vložkování komínů, zajištění revizních zpráv.

7ELIN servis s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hornická 3212/56, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřerná na montáže, opravy a revize vyhrazených elektrických zařízení.

8Hromoelektro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Statku 92/1 , Ludgeřovice Bezdlužná

Provádíme odbornou montáž hromosvodů, elektroinstalace, výškové práce.

9ČUPR COMPANY, s.r.o.

Adolfovice 260, Bělá pod Pradědem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme kovové komínové systémy, ohebné komínové vložky, kouřovody na zakázku a vzduchotechniku. Děláme revize komínů, vystavujeme revizní a kolaudační zprávy.

10AUDY - therm s.r.o.

Česká 178, Česká Bezdlužná

Provádíme montáž zařízení spojených s dodávkami tepla, vody a plynu. Zajišťujeme návrh technického řešení, vypracování projektové dokumentace a provedení tlakové zkoušky. Nabízíme vyhotovení revizních zpráv. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme plynoinstalace či zdravotnické instalace.


Firmy v dalších lokalitách


Revizní zprávy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revizní zprávy najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.