Chřipka – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1VEGALL Pharma s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Železná 63, Vrbno pod Pradědem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a distribucí doplňků stravy. Nabízíme širokou škálu výrobků Sarapis na bázi včelích produktů, dále produkty na obtíže spojené s obdobím klimakteria u žen, či andropauzy u mužů.

2PHARCY s.r.o.

Kobližná 28/7, Brno-město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej volně prodejných léků a doplňků stravy a léčebné kosmetiky i také prostředků pro péči o zuby a prostředky zdravotnické techniky i také lékárniček.

3Kroupa Zdeněk, PharmDr. - LÉKÁRNA 5101 pobočka

U Solných mlýnů 622…, Olomouc - Holice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme veškerá léčiva humánní, veterinární, homeopatie a doplňky stravy. Dále čaje, léčivou kosmetiku, ústní hygienu a jiné.

4MeDiLa spol. s r.o. (pobočka Brno)7 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Halasovo nám. 1…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost se vedle vlastní činnosti výkonu laboratorní praxe, účastní také konsolidačních projektů pracovišť laboratorní medicíny jako odborný konzultant a garant procesů a kroků v soudalu s platnou legislativou, požadavků zdravotních pojišťoven a odborných společností. Imunologie, imunochemie,…

5Lékarna Mařatice s.r. o

Na Rybníku 972, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem léků a farmaceutických přípravků. Chraňte sebe a zdraví své rodiny po celý rok. Navštivte naši LÉKÁRNU MAŘATICE v Uherském Hradišti, které je zařazena v sítí lékáren mojelekarna.cz. Změříme Vám zdarma krevní tlak. Nabízíme široký prodej léků a léčiv proti chřipce a nachlazení,…

6MUDr. Papežová Květoslava

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Partyzánská 1525/4, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby praktického lékaře pro děti a dorost. Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Papežová Květoslava má svojí ordinaci ve městě Opava. V ordinaci poskytujeme komplexní péči pro děti a dorost. Z našich služeb využijete diagnostiku nemocných, léčbu nemocných, očkování, homeopatickou léčbu,…

7Smýkal Miroslav, MUDr.

Albrechtická 2185, Krnov
Dnes už má zavřeno

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Dále ordinuje jako závodní lékař ve městě Krnov. V ordinaci funguje systém objednávání na čas, i telefonicky.

8Farmateka, s.r.o.- Lékárna Ambra

náměstí Slovenského…, Ostrava- Zábřeh
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Jsme jediná lékárna v Ostravě, která Vám přiveze léky a jiný sortiment až DOMŮ a to zcela ZDARMA! V naší lékárně nabízíme kompletní sortiment léků, parafarmak a kosmetiky. Změříme Vám na požádání tlak zdarma.

9Lékárna U Marie Pomocné s.r.o.

náměstí Svobody 316, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna U Marie Pomocné nabízí sortiment volně prodejných léků, léků na lékařský předpis, vitamínů, bio kosmetiky, zdravotnického materiálu, bylinných čajů, homeopatik, zdravotní obuvi a potravinových doplňků.

10Nohálová Helena- Lékárna U Zlaté rybky

Hlučínská 203/2, Kobeřice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Lékárna U Zlaté rybky nabízí kompletní lékárenskou péči včetně poradenství. Výdej a prodej zdravotnických potřeb a homeopatie. Prodej veterinárních léků. U nás Vám také zapůjčíme elektrické odsávačky mateřského mléka firmy MEDELA.


Firmy v dalších lokalitách


Chřipka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chřipka najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.