Chřipka – Morava

Chřipka je akutní virové onemocnění, které se projevuje horečkou, bolestmi svalů a kloubů, únava, kašel, rýma a bolestí hlavy. Chřipka je způsobena viry, které se šíří kapénkovou infekcí, tedy kýcháním, kašláním nebo mluvením.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1VEGALL Pharma s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Železná 63, Vrbno pod Pradědem Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám přírodní doplňky stravy. V našem sortimentu naleznete doplňky stravy pro ženy v klimakteriu Sarapis Plus a Sarapis Soja a doplňky na podporu přirozeného ženského cyklu Sarapis Mensis. Mužům nabízíme Sarapis pro muže na udržení dobré kondice. Dále nabízíme přípravky na podporu…

2PHARCY s.r.o.

Kobližná 28/7, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej volně prodejných léků a doplňků stravy a léčebné kosmetiky i také prostředků pro péči o zuby a prostředky zdravotnické techniky i také lékárniček.

3Kroupa Zdeněk, PharmDr. - LÉKÁRNA 5101 pobočka

U Solných mlýnů 622…, Olomouc - Holice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme veškerá léčiva humánní, veterinární, homeopatie a doplňky stravy. Dále čaje, léčivou kosmetiku, ústní hygienu a jiné.

4MeDiLa spol. s r.o. (pobočka Brno)7 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(45)
Halasovo nám. 1…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost se vedle vlastní činnosti výkonu laboratorní praxe, účastní také konsolidačních projektů pracovišť laboratorní medicíny jako odborný konzultant a garant procesů a kroků v soudalu s platnou legislativou, požadavků zdravotních pojišťoven a odborných společností. Imunologie, imunochemie,…

5Lékarna Mařatice s.r. o

Na Rybníku 972, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem léků a farmaceutických přípravků. Chraňte sebe a zdraví své rodiny po celý rok. Navštivte naši LÉKÁRNU MAŘATICE v Uherském Hradišti, které je zařazena v sítí lékáren mojelekarna.cz. Změříme Vám zdarma krevní tlak. Nabízíme široký prodej léků a léčiv proti chřipce a nachlazení,…

6MUDr. Papežová Květoslava

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Partyzánská 1525/4, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby praktického lékaře pro děti a dorost. Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Papežová Květoslava má svojí ordinaci ve městě Opava. V ordinaci poskytujeme komplexní péči pro děti a dorost. Z našich služeb využijete diagnostiku nemocných, léčbu nemocných, očkování, homeopatickou léčbu,…

7Smýkal Miroslav, MUDr.

Albrechtická 2185, Krnov
Dnes už má zavřeno

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Dále ordinuje jako závodní lékař ve městě Krnov. V ordinaci funguje systém objednávání na čas, i telefonicky.

8Farmateka, s.r.o.- Lékárna Ambra

náměstí Slovenského…, Ostrava- Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme jediná lékárna v Ostravě, která Vám přiveze léky a jiný sortiment až DOMŮ a to zcela ZDARMA! V naší lékárně nabízíme kompletní sortiment léků, parafarmak a kosmetiky. Změříme Vám na požádání tlak zdarma.

9Lékárna U Marie Pomocné s.r.o.

náměstí Svobody 316, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna U Marie Pomocné nabízí sortiment volně prodejných léků, léků na lékařský předpis, vitamínů, bio kosmetiky, zdravotnického materiálu, bylinných čajů, homeopatik, zdravotní obuvi a potravinových doplňků.

10Nohálová Helena- Lékárna U Zlaté rybky

Hlučínská 203/2, Kobeřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna U Zlaté rybky nabízí kompletní lékárenskou péči včetně poradenství. Výdej a prodej zdravotnických potřeb a homeopatie. Prodej veterinárních léků. U nás Vám také zapůjčíme elektrické odsávačky mateřského mléka firmy MEDELA.


Firmy v dalších lokalitách


Chřipka v lokalitě Morava – detailní popis

Chřipka se vyskytuje celosvětově a každoročně postihuje miliony lidí.

v oblasti Morava se chřipka vyskytuje stejně jako v jiných obcích. Lidé se mohou nakazit v práci, škole, veřejné dopravě nebo v obchodě. Chřipka se v oblasti Morava šíří rychle, zejména v zimních měsících, kdy jsou lidé více v uzavřených prostorách.

Symptomy chřipky se mohou objevit náhle a jsou obvykle velmi nepříjemné. Mezi nejčastější příznaky patří:

- Horečka a zimnice
- Bolesti svalů a kloubů
- Únava a slabost
- Kašel a bolest v krku
- Rýma a ucpaný nos
- Bolest hlavy a ztráta chuti k jídlu

Chřipka může být velmi nebezpečná pro osoby s oslabeným imunitním systémem, starší osoby a malé děti. V některých případech může vést k závažným komplikacím, jako je zápal plic, meningitida nebo srdeční selhání.

Prevence chřipky je klíčová pro minimalizaci rizika nákazy. Mezi nejúčinnější opatření patří:

- Očkování proti chřipce
- Časté mytí rukou
- Používání dezinfekčních prostředků
- Vyvarování se kontaktu s nemocnými lidmi
- Pokud jste nemocní, zůstaňte doma a odpočívejte

Pokud se u vás objeví příznaky chřipky, měli byste se co nejdříve poradit s lékařem. Lékař vám může předepsat léky, které vám pomohou zmírnit příznaky a urychlit hojení. Je důležité dodržovat doporučení lékaře a odpočívat, abyste se co nejdříve uzdravili a minimalizovali riziko šíření infekce.