Kadeřnictví ADAM

Nabízíme kvalitní kadeřnické služby v centru Brna. Specializujeme se na dámské a pánské účesy, prodlužování vlasů, barvení, melírování a další. Využíváme moderní techniky a produkty pro dokonalý výsledek.

Recenze

  • Klíčová slova 42

    kadeřnictví brno, dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví, prodlužování vlasů, barvení vlasů, melírování vlasů, vlasové poradenství, koloristika, regenerace vlasů, svatební účesy, zaplétání copánků, výkup vlasů, prodej vlasové kosmetiky, wellness pedikúra, manikúra, úprava obočí, lifting řas, depilace, brazilský keratin, účesy brno, moderní kadeřnictví, trendy vlasy, profesionální střihy, vlasové úpravy, kosmetické služby, kadeřníci brno, salon brno, pánské účesy, dámské účesy, účesy pro děti, kadeřnické akce, slevy na kadeřnické služby, kvalitní styling, přírodní kosmetika, péče o vlasy, salon krásy brno, vlasová kosmetika, kosmetická péče, wellness služby, péče o pleť, zdravé vlasy, kadeřnické trendy

  • Popis

    Naše kadeřnictví se nachází v krásných historických prostorách v centru Brna, na Náměstí Svobody. Zaměřujeme se na široké spektrum kadeřnických služeb, včetně dámských a pánských střihů, vlasového poradenství, koloristiky a regenerace vlasů. Nabízíme také profesionální prodlužování a výkup vlasů, manikúru, pedikúru, úpravy obočí a depilaci. Díky našemu týmu zkušených kadeřnic a podologů zaručujeme skvélé výsledky a spokojenost našich klientů. Můžete se těšit na nové módní trendy, jako jsou bayelage a ombre, a pravidelně nabízíme akce a slevy na vybrané služby. Přijďte se k nám podívat a nechte se hýčkat.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 20:00
  • Pondělí 08:00 – 20:00
  • Úterý 08:00 – 20:00
  • Středa 08:00 – 20:00
  • Čtvrtek 08:00 – 20:00
  • Pátek 08:00 – 20:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Kadeřnictví ADAM

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.